نیمه اول، سردتر از زمستان‌های دوحه!/ گزارش زنده/ فولاد ایران صفر

 به گزارش “ورزش سه” فولاد در حالی به عنوان تنها نماینده فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا برابر الفیصلی عربستان قرار می‌گیرد که پیروزی در این مسابقه حکم به حضور آن‌ها در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را می‌دهد.

فولاد در مرحله گروهی بالاتر از شباب الاهلی امارات، الغرافه قطر و آخال ترکمنستان به عنوان صدرنشین گروه C در این مرحله حضور دارد.

الفیصلی عربستان نیز در گروه E مسابقات با خلق شگفتی بالاتر از نسف قارشی ازبکستان، السد قطر و الوحدات اردن قرار گرفت و حالا رقیب فولاد در این مرحله است.

گزارش زنده دیدار الفیصلی عربستان و فولاد ایران را از این صفحه “ورزش سه” پیگیری کنید:

روز: دوشنبه
ساعت: ۱۸:۳۰
تاریخ: ۱۴۰۱/۱۲/۰۱
داور وسط: احمد الکاف از عمان
ورزشگاه: الثمامه قطر

فولاد ایران:
کریستوفر کنت، مهدی شیری، ساسان انصاری، حمید بوحمدان، روبرتو تورس، احسان پهلوان، عارف آقاسی، وحید حیدریه، امین حزباوی، سینا مریدی و اشکان دژاگه
سرمربی: جواد نکونام

الفیصلی عربستان:
احمد الکسار، ولید الاحمد، احمد عسیری، یاسین برناوی، ووکوویچ، عبدالعزیز آل شرید، صالح القمیزی، روسی، عبدالرحمن الدوسری، ویلی سمدو و احمد الشمرانی
سرمربی: اوزونیدیس

🟨 کارت زرد
فولاد: عارف آقاسی (۳۹)

⏱ موقعیت خطرناک:
دقیقه ۳۳– ساسان انصاری از داخل محوطه جریمه شوت فنی به سمت دروازه الفیصلی شلیک کرد که توپ در اختیار دروازه‌بان آن‌ها قرار گرفت.
دقیقه ۳۴- پس از اشتباه مدافعان الفیصلی، توپ در موقعیتی عالی به تورس رسید، اما پاس در عمق این بازیکن اسپانیایی را مدافعان تیم حریف برگشت دادند.

🔴 حاشیه
*تعدادی از هواداران عربستانی با پیراهن الهلال به استادیوم الثمامه آمده‌اند‌ و الفیصلی را تشویق می‌کنند.
*حدود هزار نفر با حضور در استادیوم، دیدار دو تیم فولاد ایران و الفیصلی عربستان را تماشا می‌کنند.

نظر شما !!