هافبک اوکراینی ابایی از طرفداری توپچی‌ها ندارد / مودریک علیه پیشنهاد چلسی: او آرسنالی است!

به گزارش “ورزش سه”، میخائیلو مودریک که پنج روز دیگر 22 ساله خواهد شد، یکی از شاه مهره های نقل و انتقالات به شمار می رود. در شرایطی که چلسی در تلاش است تا با پرداخت رقم مورد نظر شاختار، این بازیکن را از چنگ آرسنال درآورد، گویا این هافبک جوانِ اوکراینی تیم سرخ‌پوش لندن را به عنوان مقصد بعدی، دوست دارد.

او هیچ ابایی از ابراز علاقه به آرسنال ندارد و مثل یک هوادار، پیگیر بازی‌ها و نتایج شاگردان آرتتاست. میخائیلو بعد از پیروزی شب گذشته توپچی ها مقابل برایتون نیز یک استوری در اینستاگرام منتشر کرده و به صورت غیرمستقیم به ستایش سرمربی احتمالی خود در آینده‌ای نزدیک پرداخت.

مودریک که هم اکنون عضو باشگاه شاختار اوکراین است، با انتشار صحنه ای از بازی برایتون – آرسنال که در آن آرتتا و دی زربی باهم در حال خوش و بش هستند آنها را دو مربی برتر دانست.

دی زبی و مودریک در فصل 22-2021 سابقه کار در کنار یکدیگر به مدت یک فصل در تیم اوکراینی را دارند. سرمربی فعلی برایتون، پیش از بازی با آرسنال در ستایش مودریک، او را برنده احتمالی توپ طلا در سال های آینده دانسته بود.

این بازیکن 21 ساله روز جمعه برای دومین بار متوالی از سوی هواداران شاختار به عنوان بازیکن سال انتخاب شد. او به واسطه عملکرد درخشانش در این چند وقت اخیر به شدت مورد توجه چند تیم مطرح اروپایی قرار گرفته است؛ رقابت جدی برای جذب مودریک بین چلسی و آرسنال است. با وجود اینکه چلسی حاضر است عین مبلغی را که شاختار به عنوان بند جدایی مودریک در نظر گرفته را بپردازد، به نظر می رسد که علاقه شدید این بازیکن به آرسنال، حل کننده این معادله باشد و اگر اتفاق غیرمنظره ای رخ ندهد، او را با پیراهن سرخ تیم لندنی ببینیم.

نظر شما !!