هر 3تیم به یک اندازه شانس دارند/ گولسیانی: بازی راحت نداریم، فقط سخت، فقط!

به گزارش ورزش سه، در فاصله 5 هفته مانده به اتمام بازی‌های لیگ برتر، امیدهای پرسپولیس برای قهرمانی دوباره زنده شد. آنها ملوان را شکست دادند و بهترین اتفاق برای پرسپولیس، شکست سپاهان برابر تراکتور بود. حالا شاگردان یحیی گل‌محمدی با امیدواری بیشتر دنبال قهرمانی هستند و این در حالی است که اختلاف با سپاهان به یک امتیاز رسیده است. گئورگی گولسیانی مدافع گرجستانی پرسپولیس امیدوار است همراه با پرسپولیس قهرمانی در لیگ را تجربه کند. او درخصوص شرایط فعلی پرسپولیس به سؤالات همشهری ورزشی پاسخ داد.

خیلی‌ها تصور می‌کردند بازی راحتی با ملوان داشته باشید و پیش‌بینی‌ها هم در نهایت درست بود و بازی را بردید. در مورد این مسابقه چه صحبتی داری؟
پیش‌بینی‌ها قبل از بازی همیشه وجود دارند ولی گاهی اوقات ممکن است شما در زمین مسابقه چیزهایی ببینید که غافلگیر شوید. ما قبل از بازی هم می‌دانستیم که باید کار خودمان را به بهترین شکل انجام دهیم و آن هم گرفتن 3امتیاز بود. در نهایت هم این اتفاق رخ داد و 3گل هم به ملوان زدیم، چند موقعیت دیگر هم داشتیم که از دست رفت. با این حال چیزی که اهمیت داشت گرفتن 3امتیاز بازی بود و الان دیگر زمان مناسبی برای از دست دادن امتیاز نیست.
  بعد از باخت به سپاهان در روزهای آخر سال، به این موضوع اشاره کردی که کار پرسپولیس سخت شد. فکر می‌کردی این هفته سپاهان شکست بخورد و فاصله شما با این تیم یک‌امتیاز شود؟
هنوز هم می‌گویم نباید آن بازی را می‌باختیم چون سپاهان رقیب مستقیم ماست. بعد از آن بازی باید منتظر لغزش سپاهان می‌ماندیم و شکست این تیم برابر تراکتور دوباره شانس بزرگی به ما داد تا شانس خودمان را برای قهرمانی در لیگ امتحان کنیم. تیم در حال حاضر روحیه خوبی دارد و برای بازی با مس کرمان آماده می‌شویم. این بازی برای ما خیلی مهم است چون بعد از این مسابقه باید با استقلال بازی کنیم و مهم است که قبل از دربی، جایگاه و موقعیت خوبی داشته باشیم.

  دربی نقش مهمی در سرنوشت قهرمانی دارد. فکر می‌کنی استقلال را ببرید؟
طبیعتا نتیجه این بازی بسیار مهم است ولی الان بازی با مس برای ما مهم است. این 3امتیاز می‌تواند تیم ما را در موقعیت خوبی برای دربی قرار دهد. مس در زمین خودش قطعا انگیزه زیادی خواهد داشت و آنها تیمی نیستند که به سادگی شکست را قبول کنند.
  چقدر احتمال می‌دهی که پرسپولیس قهرمان شود؟
همان‌ قدر که رقیبان ما قهرمانی خودشان را احتمال می‌دهند. جدول نشان می‌دهد که شرایط چقدر پیچیده است و نمی‌توان چیزی را پیش‌بینی کرد. هر 3تیم این شانس را دارند تا قهرمان شوند. شرط قهرمانی ما بردن 5بازی است، ما باید تمام بازی‌های باقی مانده را ببریم.
  برخی معتقدند بازی‌های سپاهان راحت‌تر است، نظر خودت چیست؟
در لیگ بازی آسان نداریم. ما زیاد به این مسائل توجه نمی‌کنیم و مهم این است که خودمان بتوانیم بازی‌ها را ببریم و در نهایت قهرمان شویم. همه تیم‌ها در بازی‌های بعدی با این هدف بازی می‌کنند که بیشترین امتیاز ممکن را گرفته و لیگ را در بهترین جایگاه ممکن تمام کنند. همه بازی‌ها از نظر من سخت و مهم هستند.
  در هفته‌های اخیر شاهد حضور هواداران در ورزشگاه‌ها هستیم. در این مورد چه صحبتی داری؟
هواداران در ورزشگاه‌ها به فوتبال هیجان می‌دهند. بابت این موضوع خوشحالم و هواداران پرسپولیس هم با حمایت‌های خود نقش مهمی در مسیری که جلو می‌رویم خواهند داشت. امیدوارم در پایان فصل اتفاقی رخ دهد که خوشحالی آنها را ببینیم.

نظر شما !!