هفته بیست‌وهشتم لیگ همزمان می‌شود / خواسته استقلال و سپاهان به یک شرط!

به گزارش “ورزش سه”، موضوع برگزاری همزمان دیدارهای هفته بیست و هشتم، مسئله ای است که به درخواست باشگاه های استقلال و سپاهان تبدیل شده بود. این دو تیم مدعی بودند که بازی هایشان باید با پرسپولیس در یک روز و یک ساعت برگزار شود چرا که پیش از این، منصور قنبرزاده، نائب رئیس فدراسیون، از برگزاری همزمان سه هفته پایانی لیگ خبر داده بود.

آبی های پایتخت و زردپوشان اصفهانی نیز با ارسال درخواستی به سازمان لیگ، خواستار همزمانی دیدارهای هفته بعد شدند و سهیل مهدی، مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ نیز اعلام کرد که امروز در این خصوص تصمیم گیری خواهد شد.

حالا منصور قنبرزاده در گفتگو با برنامه شب های فوتبالی، از مورد پذیرش قرار گرفتن درخواست استقلال و سپاهان خبر داد ولی اعلام کرد که باید نهادهای ذی ربط و مسئولین برگزاری مسابقه تا فردا صبح تأیید نهایی را به فدراسیون بدهند تا برگزاری همزمان دیدارهای هفته بیست و هشتم قطعی شد.

قنبرزاده در این خصوص گفت: من خیلی صریح بگویم، برنامه هفته بیست و هشتم را بررسی کردیم و به یک جمع بندی رسیدیم و یک تصمیم نیز گرفته شد تا دیدارهای این هفته روز شنبه رأس ساعت 18 برگزار شود. یعنی دیدارهای روز جمعه به شنبه منتقل شود.

او ادامه داد: اما می دانید که برگزاری مسابقات صرفا تنها جزو اختیارات فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ نیست. نهادهای مرتبط با فوتبال نیز هست که مسئول نظم و انضباط هستند. ما آن صورت جلسه و تصمیمات فنی و تخصصی را امروز ارسال کردیم. خواهش کردیم حداکثر تا ساعت 10 صبح فردا به ما نتیجه را بدهند.

قنبرزاده در پایان، تأیید نهایی درباره برگزاری همزمان بازی های هفته آینده را به تصمیم نهادهای ذی ربط مرتبط دانست و گفت: اگر این تصمیم مورد تأیید نهادهای مرتبط با فوتبال که مسئولیت های خارج از ورزشگاه ها را برعهده دارند، قرار بگیرد، این موضوع نهایی خواهد شد. پس از ابلاغ نهادهای ذی ربط که باید به ما مجوز بدهند، اعلام قطعی خواهد شد.

نظر شما !!