هنوز هم امیدوارم / اشکش: بازیکنان ما حق ندارند اعتصاب کنند

به گزارش “ورزش سه”، ابراهیم اشکش در مورد صحبت هایش بعد از بازی توضیحاتی ارائه داد. او می گوید اعتصاب کردن بازیکنان چاره کار نیست ‌و با این کار فقط به تیم لطمه وارد می شود.

این گفت و گو را در زیر بخوانید:

این رفتار ها به شان ما ضربه می‌زند

ما تازه به تیم اضافه شدیم و من یک بحث کلی کردم و‌ گفتم اعتصاب های بی مورد به تیم ضربه می زند. تمرین نباشد فوتبالیست نمی تواند تکنیک خود را نشان دهد و در قالب تاکتیکی قرار بگیرد. قبل از بازی پنج جلسه هم تمرین نکردیم چه انتطاری دارید از تیمی که تمرین نکرده مقابل یک‌ تیم حرفه ای مثل تراکتور بتواند خوب کار کند؟ من‌ انتظاری از بازیکنانم ندارم اما در چند روز گذشته به آن ها یادآوری کردم برای شان و آبروی خودشان باید بیخیال یکسری مسائل شوند. باید کار کنند که رو‌به جلو‌ بیایند چون این مسائل افکار مردم را جریجه دار می کند. تیم ما در ۴ بازی گذشته ۱۴ گل خورده، این رفتار ها به شان مردم، فوتبالیست ها و باشگاه لطمه می زند با بچه ها هم قسم شدیم تیم را جمع و جور کنیم و شرایط بهتری را رقم بزنیم.

از بازیکنانم گله دارم

فوتبالیست وقتی تمرین نکند با چه چیزی می خواهد بازی کند؟ تیم از بازی با گل گهر سیرجان در ۲۱ اسفند تمرین گروهی نداشته و ششم تازه تمرین کردند. بدن کم می آورد وقتی بدن جواب ندهد و مغز کار نکند هیچ چیز سر جای خودش قرار نمی گیرد. مصدومیت های زیاد تیم ما بخاطر تمرین نکردن و بدن های نا آماده هستند و من از بازیکنانم گله دارم که با تمرین نکردن هم به شخصیت خودشان ضربه می زنند و هم تیم را وارد بحران می کنند.

علت تمرین ۶ صبح

او در مورد برگزاری تمرین ساعت ۶ صبح گفت: من خواستم بچه ها به خودشان بیایند و بگویم این رفتار ها دارد به همه چیز لطمه می زند و بعد از بازی با سیرجان سه روز تمرین هوازی گذاشتم، ساعت ۱۲ ظهر تمرین وزنه گذاشتم و بعد از ظهر تمرین چمن گذاشتم. الان هم گفتم باید بدن بچه ها را برگردانم حتی اگر بازی با رفسنجان را از دست بدهم. تمرینات تیم را به ساعت شش صبح منتقل کردیم تا شاید بازیکنان به خودشان بیایند و بدانند که خوردن پنج گل در مسجدسلیمان اتفاق قابل هضمی نیست و نباید تکرار شود.

تفاوت گل های دریافتی

من ۴،۵ بازیکنی که زمان آقای عنایتی خریداری شد را بازی دادم.فرهاد کرمانشاهی،رضا مغانلو ، شیخ سلیمانی و یزدان دوست را بازی دادم . من ترکیب را عوض نکردم و با همان سیستم بازی کردم ولی بچه ها بدنی کم آورند. بازی قبل از من تیم ۴ گل خورد. سه تا از استقلال و سه تا از پرسپولیس خوردند ولی این بازی نسبت به بازی های قبل یک‌ تفاوت  داشت. سری های قبل تیم‌ تمرین می کرد ‌گل میخورد ولی این باری تیم تمرین نکرد و گل خورد.

تعویض ها اجباری بود

۴ تعویض ما اجباری بود. دقیقه ۳۵ فرهاد کرمانشاهی رباط داخلی اش پاره شد، علی دغاغله از ناحیه مچ آسیب دید،رضا مغانلو مچش پیچید و‌ تا یک ماه آینده نمی رسد و امین هاشمی فر هم ضربه مغزی شد. از ۵ تعویض ۴ تای آن ها اجباری بوده. این مصدومیت ها به خاطر تمرین‌نکردن به وجود می آید.
این موضوع برایم عجیب است

مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره پنجاه درصد از قرارداد بازیکنان تیم را پرداخت کرده اند ولی با این وجود باز هم بازیکنان تمرینات تیم را تحریم می کنند که این مسئله برای من عجیب است. من معتقدم بازیکن حق دارد که پولش را طلب کند اما از راه قانونی، نه اعتصاب و اجرا نکردن وظایفش، چراکه بازیکن در نهایت به پولش می رسد ولی لطمه ای که این اعتصابات روی وضعیت بدنی بازیکن می گذارد در نهایت تیم را دچار آسیب های بزرگی خواهد کرد.

هنوز هم به آینده امیدوارم

تیم نیم فصل اول توسط‌ کسی دیگر بسته شد و در نیم فصل دوم هم هفت جا به جایی توسط شخصی دیگر انجام شد و من بخاطر تعصبم روی شهرم قبول کردم که هدایت تیم را بپذیرم. هیچ بازیکنی را کنار نمی گذارم، هجده امتیاز باقی مانده و هزار و یک اتفاق ممکن است رقم بخورد و به آینده این تیم امیدوارم. خیلی حرف ها دارم و به وقتش بازگو‌ می کنم.

نظر شما !!