هوادار به روند شکست ناپذیری خود ادامه داد

به گزارش “ورزش سه”، هواداری‌ها که در پنج دیدار گذشته خود در رقابت‌های لیگ و حذفی طعم شکست را نچشیده بودند، با تساوی خارج از خانه برابر رضا عنایتی و شاگردانش در کنار قرار گرفتن در جایگاه دهم جدول رده بندی لیگ برتر، برای ششمین هفته پیاپی برابر حریفان خود تن به شکست ندادند.

ساکت الهامی و شاگردانش در پنج دیدار گذشته‌شان برابر ذوب آهن و چادرملو در جام حذفی به پیروزی رسیده و فولاد، نساجی و آلومینیوم را متوقف نمودند. آن‌ها در حالی که پیش از آغاز هفدهمین هفته ماراتن خلیج فارس در جایگاه دوازدهمی قرار داشتند، با تساوی برابر نفت مسجدسلیمان دو پله بالا آمده و بالاتر از ذوب آهن، ملوان، پیکان، مس کرمان، نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان به رده دهم جدول رده‌بندی لیگ برتر صعود کردند.

هواداری‌ها که در پایان فصل گذشته با رضا عنایتی رده یازدهمی لیگ برتر را به دست آورده بودند، با ساکت الهامی تا این جای کار توانسته‌اند برای نخستین بار به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی راه یابند و با قرار گرفتن در رده دهم، رویای تک رقمی شدن در جدول پایانی لیگ برتر را در ذهن می‌پرورانند.

نفت مسجد سلیمان در دقایق پایانی بازی فشار زیادی روی دروازه هوادار آورد، اما درخشش محمدرضا خالدآبادی، گلر ۲۱ ساله این تیم مانع باخت هواداری‌ها مقابل رضا عنایتی، سرمربی سابق‌شان شد.

نظر شما !!