هوراکان استراتو: تصاویر دقیق از متفاوت ترین گاو وحشی ایتالیایی!

عصر ایران–  همزمان با معرفی لامبورگینی هوراکان استراتو، این محصول خاص را در گروه خودروی عصر ایران معرفی کردیم که جزئیاتش در لینک زیر قابل دسترسی است:

اهمیت استراتو در کارنامه لامبورگینی از دو جهت قابل بررسی است، اول آنکه برخلاف دیگر سوپراسپرت های لامبورگینی، از سطح زمین ارتفاع بیشتری دارد و با نصب جزئیات بدنه تلاش شده تا به عنوان یک شبه آفرودر معرفی شود.

دلیل دیگر اهمیت هوراکان استراتو به پیشرانه آن مربوط می شود که البته نوآوری خاصی ندارد اما استراتو با این پیشرانه 10 سیلندر بنزینی تبدیل به آخرین محصول با پیشرانه تمام احتراقی در مجموعه لامبورگینی شده است.

اکنون تصاویر دقیق تری از لامبورگینی هوراکان استراتو منتشر شده که در ادامه مشاهده می کنید:

لامبورگینی هوراکان استراتو

اگر بخواهیم اطلاعات جدیدی را نیز به مطلب قبلی اضافه کنیم باید به افزایش طول محور عقب به میزان 1.3 اینچ و محور جلو 1.2 اینچ در مقایسه با هوراکان ایوو اشاره کنیم. همچنین ارتفاع سیستم تعلیق نیز 1.7 اینچ بیشتر شده که فضای بیشتری را برای عملکرد کمک فنرها فراهم خواهد کرد.

زیربندی خودرو نیز در مقایسه با سایر سوپراسپرت های لامبورگینی تفاوت هایی دارد تا هنگام عبور از مسیرهای ناهموار بخش های مهم قوای محرکه خودرو با استفاده از پنل های ویژه محافظت شوند.

سیستم ترمز نیز مجهز به دیسک 15 اینچی با کالیپر 6 پیستونه در چرخ جلو و دیسک 14 اینچی با کالیپر 4 پیستونه در چرخ عقب است. اندازه رینگ ها نیز قبلا 20 اینچی اعلام شده بود که ظاهرا در اطلاعات جدید از نوع 19 اینچی هستند.

بروزرسانی اطلاعات پیشرانه 5.2 لیتری 10 سیلندر نیز بدین شکل است که برابر با 602 اسب بخار خروجی و 560 نیوتن متر گشتاور دارد که لامبورگینی هوراکان استراتو را طی 3.4 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر برساعت می رساند.

تولید هوراکان استراتو محدود به 1499 دستگاه است. امکان شخصی سازی سفارش ها با 350 رنگ کد رنگ بدنه و 65 کد برای داخل کابین در نظر گرفته شده است.


تماشاخانه


ایران مادر این
ایران مادر این “بچه‌ها” نیست / فرزندان مادران ایرانی و پدر غیرایرانی به رسمیت شناخته نمی‌شوند؟ (فیلم)

logo-vid


ببینید| کاغذ سفید در دست معترضان چینی به چه معناست؟


logo-vid
فیلم های دیگر

15 سال پیش در چنین روزی

نظر شما !!