هوینس پسرش را جایگزین کان می‌کند؟/  فهرست داغ مدیرعاملی بایرن: از لام تا بیرهوف

به گزارش “ورزش سه”، پس از خروج از لیگ قهرمانان و جام حذفی و تغییر مربی قبلی از یولیان ناگلزمان به توماس توخل همه چیز در اف سی بایرن زیر سوال رفته است؛ از جمله مدیرعامل الیور کان که مسئول آن است. قرارداد الیور با بایرن تا 31 دسامبر 2024 اعتبار دارد و هنوز درباره تمدید آن صحبتی نشده است.

رئیس باشگاه هربرت هاینر در پاسخ به این سوال که آیا در مورد جایگزینی کان صحبت شده است یا خیر، گفت: “نه، این شایعات صحت ندارد.” 

طبق اطلاعات بیلد، بحث کان در باشگاه وجود دارد. حتی پایان زودهنگام به عنوان مدیرعامل را نیز نباید رد کرد.

**در صورت جدایی کان، کدام نامزدها به عنوان جانشین در نظر گرفته می‌شوند؟ 

*مدیر سابق بایرن، کارل هاینس رومنیگه به عنوان یکی از گزینه‌ها مطرح است. با این حال بازگشت او منتفی است زیرا وی از زندگی جدید خود راضی است.

*رئیس سابق بوندسلیگا کریستین سیفرت دیگر گزینه است. نام او در گذشته در باشگاه بایرن مطرح شده بود. سیفرت در حال حاضر به عنوان شریک مدیریتی بر روی پلتفرم استریم DYN کار می‌کند، که بسکتبال و هندبال را از تابستان به صورت زنده نمایش می‌دهد بنابراین او ‌هم تقریبا در دسترس نیست.

*الیور مینتزلاف مدیر عامل سابق RB لایپزیگ. رئیس سابق لایپزیگ اکنون یکی از سه مدیر عامل جدید ردبول به عنوان بخشی از جانشین Mateschitz است. قبل از اینکه کان روی کار بیاید، نام او در بایرن نیز مطرح بود. بعید به نظر می‌رسد که او پست ردبول را برای بازگشت به بوندسلیگا رها کند. 

*ستاره سابق بایرن فیلیپ لام؛ قهرمان جهان پیش از این در سال 2017 در حال مذاکره با بایرن برای پست ریاست ورزشی بود و سپس از این کار انصراف داد. لام همچنین تصمیم خود را این‌گونه توجیه کرد: «من فکر می‌کنم که اولی هوینس هنوز آن‌قدر پرانرژی است که نمی‌توان او را رها کرد.» 
او اکنون به عنوان مدیر مسابقات قهرمانی اروپا 2024 فعالیت می‌کند و بعید است که لام هم برای جانشینی کان در دسترس باشد.

*الیور بیرهوف؛ مدير سابق تيم ملي آلمان هميشه یکی از گزینه‌های بایرن بوده که حالا هم در دسترس است. علاوه بر همه این‌ها، یک شایعه جالب در باشگاه در حال پخش است. بر این اساس گفته می‌شود که هوینس به فکر حضور پسرش به عنوان جانشین کان در باشگاه است.

نظر شما !!