هیچ کدام از دو صحنه خطا نبود / نصرتی: این پنالتی‌ها برای فوتبال ایران زشت بود!

به گزارش “ورزش سه” محمد نصرتی ، مربی تراکتور بعد از حذف مقابل استقلال در جام حذفی در خصوص پنالتی‌های اعلام شده علیه تیمشان گفت: بحث اصلی ما برای تکرار پنالتی نبود، روی خود پنالتی بود. به زعم من و دوستان وقتی فیلم را دیدیم پنالتی نبود. اما کارشناسان داوری این را توجیه کرده و از داوران خود حمایت می‌‌کنند. از نظر من دو صحنه پنالتی نبود. اولین صحنه اگر خطا هم بود، باید پشت محوطه جریمه می‌گرفت و دومی اصلا پنالتی نبود. یکسری اتفاقات از دست کادر فنی خارج است.

وی ادامه داد: این همه تمرین می‌کنیم تا موقعیت بسازیم و به گل برسیم. اما برای فوتبال ما زشت است. یک مربی از خارج آمده و در این چند تنها چیزی که صحبت می‌کند، عدم رضایت از داوری است. این خیلی خوب نیست. ضعف داوری باعث می‌شود که آن‌هایی که از خارج می‌آیند اعتراض کنند. در کنفرانس‌های خود اعتراضی ندارند اما بین خودمان که صحبت می‌کنیم، می‌گوییم داوری همین است.

نصرتی درباره درگیری‌های بعد از اتمام بازی توضیحاتی ارائه کرد و گفت: اصلا درگیری خاصی نبود، اعتراض به داور چهارم بود که چرا داور تکرار ‌داد. ما به تکرار اعتراض نداریم، اما جفت پنالتی‌ها را انصافا ببینید اصلا پنالتی نبود. ما هر چه بگوییم باز هم کارشناسان می‌گویند درست بوده و بی فایده است. ما در این چند وقت مصاحبه نمی‌کردیم ولی واقعا سر ما را بریدند.

نظر شما !!