واقع‌بینانه نیست ولی؛/ مولر: می‌توانیم 8 گل به کاستاریکا بزنیم!

به گزارش “ورزش سه”، آلمان در بازی نخست خود در جام جهانی 2022 با نتیجه غیرمنتظره 1-2 مغلوب ژاپن شد. ژرمن ها با یک گل پیش بودند ولی ژاپن در یک ربع پایانی ورق را برگرداند. آلمان در دومین بازی برابر اسپانیا به تساوی 1-1 دست یافت و با توجه به شکست ژاپن از کاستاریکا، همچنان شانس صعود دارد. آلمان قطعا باید کاستاریکا را شکست دهد و امیدوار باشد ژاپن نتواند اسپانیا را مغلوب کند.

توماس مولر، ستاره آلمان، در نشست خبری امروز خود گفت:«اگر بتوانیم هشت گل به کاستاریکا بزنیم، شانس صعودمان بسیار بیشتر می شود. این نتیجه غیرممکن نیست و می توان هشت گل زد ولی نتیجه‌ای واقع‌بینانه در یک جام جهانی نیست. کسب پیروزی کافی است و سپس ببینیم اسپانیا و ژاپن چه خواهند کرد.»

مولر ادامه داد:«باید حواس‌مان به نتیجه بازی اسپانیا-ژاپن باشد. قطعا اتفاقات آن بازی می تواند در نوع استراتژی ما برابر کاستاریکا تاثیرگذار باشد و شکل بازی ما را تعیین کند. مقابل کاستاریکا باید کارها را ساده کنیم. باید تحرک و جابه‌جایی‌ها در زمین زیاد باشد. می توان توپ ها را به فضاهای خالی فرستاد، در حالی که ممکن است همیشه به مقصد نرسند، اما می تواند بازیکنان حریف را به تغییر موقعیت وادار کند. به عنوان یک مهاجم باید دوندگی زیادی داشته باشم و شاید قرار نیست در بازی هشت یا 10 موقعیت برایم مهیا شود اما باید آماده باشم.»

نظر شما !!