واکنش تند هواداران اینتر به بوسه لوکاکو بر لوگوی چلسی

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، هواداران تیم فوتبال اینتر در فضای مجازی به روملو لوکاکو به خاطر شادی پس از اولین گل خود در اولین بازی‌اش برای چلسی طعنه زدند.

لوکاکو که هفته گذشته با قراردادی 115 میلیون یورویی از اینتر به چلسی پیوست، یکشنبه شب در دربی لندن اولین گل خود در دومین دوره حضورش در چلسی را در خانه آرسنال به ثمر رساند و پس از آن بر نشان باشگاه چلسی بوسه زد. او مشابه این کار را در تیم‌های سابقش از جمله اینتر، وست‌بروموویچ، اورتون و منچستریونایتد هم انجام داده بود.

صدها هوادار اینتر در واکنش به عکس شادی گل لوکاکو با این شرح که «رؤیای کودکی‌ام به حقیقت تبدیل شد. سرانجام می‌توانم بگویم که لندن آبی است» از او ایراد گرفته‌اند.

یکی از هواداران نوشته است: تو همیشه همین کار را می‌کنی. به اینتر خیانت کردی تا به چلسی برگردی.

گروه دیگری از هواداران پا را فراتر گذاشته و به لوکاکو و مدیربرنامه‌های او فدریکو پاستورلو هم اهانت کرده‌اند. در این میان یک هوادار اینتر برای خائن توصیف کردن مهاجم بلژیکی سابق نراتزوری نوشته است: این بوسه، بوسه یهودا (یکی از حواریون حضرت عیسی (ع) که مکان او را به دشمنانش نشان داد) است.

انتهای پیام/

نظر شما !!