واکنش جالب ستاره والیبال؛/ موسوی: حتما حقشان بوده که حواله خودرو گرفتند

به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی فوتبال ایران کار خود را در رقابت های جام جهانی با شکست سنگین 6-2 برابر انگلیس آغاز کرد. با این وجود شاگردان کارلوس کی روش در گام بعدی با ارائه یک نمایش فوق العاده ولز را با دو گل شکست دادند.

با غلبه بر ولز تیم ملی ایران در آستانه صعود به مرحله حذفی رقابت‌های جام جهانی قرار گرفت. در واقع ایران با یک تساوی برابر آمریکا نیز به مرحله بعدی رقابت های جام جهانی صعود می کرد اما شاگردان کارلوس کی روش با یک گل از حریف خود شکست خوردند تا خداحافظی تلخی با قطر داشته باشد.

در روزهای اخیر مشخص شد که پیش از دیدار تیم ملی فوتبال ایران برابر آمریکا یک حواله خودرو به بازیکنان تیم اهدا شده است. موضوعی که واکنش های زیادی را به همراه داشته و مخصوصاً برخی ورزشکاران سایر رشته ها را دلخور کرده است.

والیبال یکی از رشته هایی بوده که همواره در سال های اخیر دل مردم را شاد کرده و به نوعی می توان گفت که ایران در این رشته ورزشی پیشرفت چشمگیر و فوق العاده ای داشته است. با این حال شاید آنطور که باید و شاید از بازیکنان تیم ملی در سال های اخیر حمایت انجام نشده است.

همین چند ماه پیش و قبل از رقابت‌های قهرمانی جهان بود که سید محمد موسوی به برخی دلایل از جمله کمبود امکانات، تصمیم گرفت که با تیم ملی والیبال به این تورنمنت نرود. این اهدای حواله بازیکنان تیم ملی بهترین بهانه بود که با محمد موسوی هم کلام شویم.

موسوی یکی از مهم ترین ستاره های والیبال ایران در یک دهه اخیر بوده واکنش جالبی به اهدای حواله خودرو به بازیکنان تیم ملی فوتبال نشان داد و به ورزش سه گفت: “من خیلی دوست ندارم در مورد این حواشی صحبت کنم. فکر می‌کنم اگر چیزی به بازیکنان تیم ملی فوتبال اهدا شده حتماً حقشان بوده است. به‌هرحال فوتبال پرطرفدارترین رشته ورزشی دنیاست و جام جهانی هم یکی بزرگترین تورنمنت ها پس فکر می کنم نباید خیلی روی مسئله تمرکز کرد و گفت که چرا این پاداش‌ها به آنها اهدا شده است.”

موسوی همچنین در پاسخ به این سوال خبرنگار ما که چرا به سایر رشته های ورزشی به اندازه فوتبال اهمیت داده نمی‌شود نیز گفت: “من این عقیده را ندارم که به فوتبال بیش از حد اهمیت داده می‌شود و فکر می کنم هر کاری که برای آنها می شود حقشان است بلکه فقط معتقدم به سایر رشته ها توجه کمی می شود و باید این توجه افزایش پیدا کند نه این که از فوتبال کم و به سایر رشته ها اضافه شود.”

نظر شما !!