واکنش والورده به درگیری جنجالی: به خانواده تکیه می‌کنم

به گزارش “ورزش سه”، فده والورده، هافبک رئال مادرید، متهم است که بعد از شکست 3-2 تیمش مقابل ویارئال که روز شنبه در هفته بیست و هشتم لالیگا در سانتیاگو برنابئو برگزار شد در پارکینگ ورزشگاه به سراغ الکس بائنا بازیکن حریف رفته و ضمن درگیری با او به صورتش مشت زده است.

بعد از این ماجرا باشگاه ویارئال اعلام کرد قصد شکایت از ستاره رئال را ندارد ولی بائنا به صورت شخصی از والورده به دادگاه شکایت کرد تا پرونده‌ای رسمی علیه این ستاره رئال مادرید باز شود.

فده والورده امروز در شهر مادرید با ماشین شخصی‌اش در حال تردد بود که بعد از مواجه شدن با گروهی از هواداران رئال توقف کرد تا به آنها امضا بدهد. خبرنگارانی که در محل حاضر بودند به سراغ ستاره رئال رفتند و از او خواستند به ماجرایی که در دیدار مقابل ویارئال رخ داده واکنش نشان بدهد.

والورده در پاسخ به این خبرنگاران گفتند:” من در حال حاضر به خانواده‌ام تکیه می‌کنم، و به مردم مادرید و کسانی که در خیابانها از من حمایت می‌کنند“.

بر اساس گزارش‌ها والورده به این علت به بائنا حمله کرد که این هافبک ویارئال در طول مسابقه با فرزند او که پزشکان انتظار داشتند در زمان تولد از دنیا برود شوخی کرده و ستاره رئال را مسخره کرده بود. بائنا این ادعاها را تکذیب کرد و گفت علیه والورده به پلیس شکایت کرده است. فرزند والورده در نهایت به شکلی معجزه‌آسا سالم به دنیا آمد و زمانی که او با تیم ملی کشورش در جام جهانی حضور داشت این خبر را دریافت کرد و با هم‌تیمی‌هایش جشن گرفت.

نظر شما !!