وزش باد هم برای من بود، هم رقیبم/ وزیری: رقیبم قهرمان جهان و باتجربه تر بود

به گزارش “فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین”، میلاد وزیری، ملی پوش تیر و کمان ایران پس از شکست مقابل حریف آمریکایی و حذف از رقابت های المپیک گفت: حریفم قهرمان جهان بود. پیش از مسابقه فکر می کردم مقابل او استرس زیادی داشته باشم اما وقتی مسابقه شروع شد، شرایط برایم فرق کرد و خیلی راحت مسابقه دادم.

او درباره تاثیر باد روی مسابقه اش گفت: شرایط جوی برای همه یکسان است. اگر باد وجود داشته باشد، هم برای من است، هم برای حریفم. اما چیزی که باعث تفاوت می شود، تجربه است. نه اینکه من بی تجربه باشم. بلکه حریفم قهرمان جهان بود و قاعدتاً او تجربه بیشتری برای مسابقه در این شرایط دارد.

 

 

وزیری در پایان گفت: من با این المپیک، دو المپیک دیده ام و ورزشکار بی تجربه ای نیستم. برخی مواقع شکست خورده ام و بعضی مواقع پیروز شده ام. اینجا هم همه تلاشم را کردم.

نظر شما !!