وزیر اطلاعات: وضعیت آشفته رمز ارزها ساماندهی شود

رییس کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس شورای اسلامی از دیدار خود با حجت‌الاسلام والمسلمین خطیب وزیر اطلاعات و تأکید وی بر ساماندهی رمز ارزها خبر داد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین مجتبی توانگر رییس کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس شورای اسلامی در توییتی نوشت:

امشب میهمان وزیر اطلاعات بودم. در پاسخ گفتند: دغدغه‌های کمیسیون اقتصادی مجلس در مورد رمز ارزها همان دغدغه‌های دولت و آقای رییس‌جمهور است. پیش‌نویس قانون رمزارزها در حال بررسی است که بایستی با مشورت شما دقیق‌تر شود. باید وضعیت آشفته رمز ارزها ساماندهی شود.

در حال حاضر در حوزه ماینینگ ارز دیجیتال، کلیه فعالیت مراکز استخراج رمز ارز‌ها در دوره سرد سال تا ۱۵ اسفند ماه متوقف شده و مقررات تأمین برق مراکز استخراج رمزارز از منابع تجدیدپذیر و پاک ابلاغ شده است. محسن رضایی معاون اقتصادی رییس جمهور نیز متولی رمز ارزها در دولت انتخاب شده است.

نظر شما !!