وزیر راه در اصفهان: سالانه 1000 کیلومتر به بزرگراه‌های کشور افزوده شد

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین از اصفهان، محمد اسلامی عصر امروز در مراسم بهره‌برداری از بخش پایانی آزادراه شهید سردار حجازی در شرق اصفهان، با اشاره به بهره‌برداری کنار گذر شرق بعد از2.5 دهه، اظهار داشت: اگر پیگیری‌های استاندار نبود و توجهی که دکتر شریعتمداری و شرکت سرمایه‌گذاری وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری نبود این آزاد راه به این سرعت به اتمام نمی‌رسید.

وی افزود: افتتاح آزادراه شهید حجازی نشان می‌دهد که نبود منابع در شرایط خاص در مقابل اراده‌ها ضعیف و ناتوان است، اراده می‌تواند کارساز باشد، همانطور که در پیشرفت کار نشان دادند در عرض 1.5یک سال حدود 40 درصد از کار پروژه انجام شد، یک دوره 20 ساله با یک حرکت افتان و خیزان و یک دوره 1.5 سال با 40 درصد پیشرفت دست مریزاد دارد.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه انسان نیازمند عمل صالح است، گفت: زمانی که فردی دعوت حق را لبیک می‌گوید و ملک الموت پیش او می‌آید باید با دست پُر به پیشگاه خدا حاضر شود. یکی از مواردی که دست را خالی نگه نمی‌دارد ساخت راه و ایجاد راه امن برای مردم است.

وی ادامه داد: وقتی مخلصانه راهی به این زیبایی برای مردم احداث می‌کنید بدانید که عمل صالح است و برای شما و خانواده‌تان چراغ روشنایی در آخرت خواهد بود.

سلامی تصریح کرد: عزت و شرف ما در گرو خدمت به مردم است و هر کسی در هر موقعیتی قرار می‌گیرد شرایط خودش را باید طوری تنظیم کند که بتواند بیشترین خدمت را به مردم بکند.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اتصال مستقیم وزارت راه و شهرسازی با زندگی مردم، اظهار داشت: یک وزارتخانه شبانه‌روزی است و همکاران ما در زمین، آب و آسمان با نیروهای پلیس راه و پلیس راهور و سایر نیروها به طور شبانه‌روزی در حال فعالیت هستند.

وی افزود: برای ما مهم است که حوزه حمل و نقل گسترش جدی پیدا کند و در این دوره سالی یک هزار کیلومتر به بزرگ‌راه‌های کشور افزوده شده و این دستاورد بزرگی است که سبب کاهش تلفات در جاده‌ها شده است.

سلامی خاطرنشان کرد: آزادراه‌های کشور از 2100 کیلومتر تا هفته آینده به 3100 کیلومتر می‌رسد و 60 درصد طول بزرگ‌راه‌ها، آزادراه‌ها به طول 50 درصد و خطوط ریلی کشور از 10400 به 15000 کیلومتر افزایش پیدا کرد این افزایش ظرفیت تسریع کننده کیفیت زندگی، ارتقای ایمنی، حرکت به سمت شکوفایی اقتصادی است و خدا را شاکریم که در این دوره و در سخت‌ترین شرایط تاریخ اقتصادی ملت و دولت این دستاوردها به ثمر رسانده شده است.

انتهای پیام/166/س

نظر شما !!