وقتی از استقلال عقب هستید، جمع کردن تیم سخت می‌شود/ واکنش مربی اسپانیایی نساجی به اخراجش: نمی‌دانم!

به گزارش “ورزش سه” کارلوس هرناندس پس از شکست نساجی مقابل استقلال در نشست خبری حضور پیدا کرد و به خبرنگاران حاضر در سالن گفت: ما در نیمه اول لحظاتی خوب بودیم، اما گلی که کرنر بود و بعد از آن اشتباه ابراهیمی موجب شد که ما برنامه‌های خود را تغییر دهیم. وقتی دو بر صفر مقابل استقلال عقب هستیم و بخاطر اشتباهات گل خوردیم خیلی سخت است که بخواهیم تیم را جمع کنیم.

وی درمورد اینکه گفته شده بود که اگر در این بازی نساجی نتیجه را به استقلال واگذار کند، آخرین حضورش روی نیمکت این تیم خواهد بود، گفت: من نمی‌دانم و خبری ندارم. به من کسی چیزی نگفته است!

سرمربی تیم فوتبال نساجی درخصوص مقایسه استقلال و پرسپولیس و احتمال رویارویی آنها در فینال، گفت: من نظر خودم را می‌گویم. هر دو تیم خوب هستند و بازیکنان بزرگی دارند. هر دو تیم برای یک شهر هستند و نام بازی آن‌ها را دربی می‌گذارند شاید نتایج دلخواه هواداران رقم نخورد. هر تیمی که بهتر باشد برنده خواهد شد. هر دو تیم قوی هستند، اما شخصیت‌های متفاوتی دارند. هر دو تیم بازیکنان بزرگی دارند.

هرناندس درمورد شرایط کلی داوری در فوتبال ایران و اینکه آیا داوری در نتیجه بازی امروز تاثیرگذار بود یا خیر، گفت: من در مورد داوری حرفی نمی‌زنم. هر دو بازی اخیر را خوب قضاوت کردند و هر چه نظر آن‌ها باشد به آن احترام می‌گذارم و نمی‌توانم حرفی بزنم.

نظر شما !!