ویروس رختکن فرانسه این بار یک بازیکن بود

به گزارش “ورزش سه”، بعد از قرار گرفتن در ترکیب ثابت تیم ملی فرانسه در اولین بازی برابر استرالیا و سرپیچی از دستورات تاکتیکی دیدیه دشان بود که بنجامین پاوارد به یکباره به نیمکت ذخیره ها منتقل شده و تا پایان جام جهانی حتی یک دقیقه نیز برای این تیم به میدان نرفت. پیش از شروع دیدار فینال فرانسه برابر آرژانتین بود که بنجامین پاوارد توسط برخی از هم تیمی هایش در رختکن تیم ملی فرانسه و به دلیل ارتباط خوبش با برخی روزنامه نگاران مطرح، متهم به افشای مطالب داخلی رختکن به مطبوعات شد. رفتار پاوارد در این مدت فضایی مسموم در درون تیم ایجاد کرد و بارها باعث بروز مشکلاتی شد.

اما این مشکلات پیش از آغاز دیدار فینال به اوج رسید. این بازیکن به توهین و انتقاد نسبت به برخی بازیکنان تیم ملی فرانسه پرداخته و حتی به تندی انتقادات فنی جواب دیدیه دشان، سرمربی این تیم را نیز داد.

دشان که در سال های اخیر همیشه به شدت به حمایت از پاوارد پرداخته و حتی در فراز و نشیب این بازیکن نیز حامی او بود، از رفتار این مدافع کناری متعجب شد و اصلا انتظار چنین حرف هایی را از پاوارد نداشت. کادر فنی تیم ملی فرانسه معتقد است عملکرد پاوارد با ادعاهای خودش متفاوت است و بعید به نظر می رسد در صورت ماندن دیدیه دشان روی نیمکت، این بازیکن در سال های آتی جایی در رختکن فرانسه داشته باشد.

نظر شما !!