پدری ال‌کلاسیکوی بعدی را هم از دست داد

به گزارش “ورزش سه”، درحالیکه بارسلونا امیدوار بود پدری که دیشب نتوانست در نوکمپ برای بارسا در مقابل رئال به میدان برود از چند روز آینده به تیم برگردد و بتواند روز پنج آوریل (16 فروردین) در ال‌‌کلاسیکوی کوپا دل‌ری به میدان برود اما جدیدترین خبرها از بلوگرانا حاکی است که او این بازی را هم از دست خواهد داد و زمان بازگشتش به میادین طولانی‌تر از آنچه انتظار می‌رفت خواهد بود.

این در حالی است که بارسلونا تا چند روز پیش گمان می‌کرد پدری را برای ال‌کلاسیکوی یکشنبه این هفته هم در اختیار خواهد داشت. این ستاره جوان روز جمعه با بارسا تمرین کرد ولی نتوانست تمرین را تا آخر ادامه بدهد.

پدری فصل گذشته هم با مصدومیتی طولانی مواجه شد و حالا برای دومین فصل پیاپی دو دوره مصدومیت سخت را سپری کرده است. او سال گذشته هم ماه‌های ابتدای فصل را به دلیل آسیب‌دیدگی همسترینگ از دست داد و امسال هم از ناحیه همسترینگ دچار مشکل شده است.

پدری تنها ستاره‌ای نیست که به احتمال زیاد ال‌کلاسیکوی کوپا دل ری در 5 آوریل را از دست می‌دهد. رونالد آرائوخو دیشب در دیدار مقابل رئال از ناحیه عضله ران چپ آسیب دید و گفته می‌شود او هم به این ال‌کلاسیکو نخواهد رسید.

نظر شما !!