پرتابگر ایرانی با ثبت رکورد 58.98/ حدادی چهاردهم شد و به فینال راه نیافت

به گزارش “فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، احسان حدادی قهرمان پرتاب دیسک ایرانی در اولین روز رقابت‌های دوومیدانی المپیک در گروه B به همراه 16 ورزشکار به رقابت پرداخت که از بین این 16 پرتابگر قرار بود 12 نفر به مرحله فینال راه پیدا کنند.

نایب‌قهرمان المپیک و قهرمان آسیا که البته با مصدومیتی نیز مواجه است در اولین پرتاب توانست رکورد 58.48 متر را به نام خود ثبت کند تا در دور اول در رنک 11 قرار بگیرد.

 

حدادی در پرتاب دوم توانست تنها 50 سانتی‌متر به رکورد قبلی خود اضافه کند و با رکورد 58.98 متر در دور دوم به جایگاه 14 سقوط کرد.

 

 اما پرتاب سوم حدادی به تشخیص داوران با خطا مواجه شد و عملاً همان رکورد پرتاب دوم او یعنی 58.98 برای او در این مسابقات ثبت شد و درنهایت متأسفانه حدادی با قرار گرفتن در جایگاه 14 از صعود به مرحله فینال بازماند.

البته خود حدادی سعی داشت در تصاویر تلویزیونی با لبخندی که می‌زند خود را خونسرد نشان دهد، اما آنچه مسلم است خود او از این نتایج مطمئناً راضی نیست که این را می‌شد با توجه به‌عکس العملش بعد پرتاب دوم فهمید.

به‌هرحال پس از کش‌وقوس فراوان حدادی که چهارمین المپیک خود را تجربه می‌کند به کارش در المپیک توکیو پایان داد و این در حالی است که خودش گفته توان شرکت در المپیک 2024 پاریس را هم دارد.

 

 در این دسته قهرمان دنیا “دنیل استایل” سوئدی با رکورد 66.12 در جایگاه نخست، “آندریاس گودزیوس” با پرتاب 65.94 در جایگاه دوم و “متیو دنی” از استرالیا با رکورد 65.13 در رده سوم این دسته قرار گرفتند.

 

رکورد پرتاب دیسک المپیک 69.89 متر است که در اختیار” آلکنا” از استونی است. او توانست در سال 2004 به این رکورد دست پیدا کند.

 

 گفتنی است حدادی  با رکورد 69.32 در این رقابت‌ها حضور پیدا کرد که در میان 16 ورزشکار  دسته B رتبه هفتم را داشت.

 

علامت SB  در کنار نام حدادی مخفف: SEASON BEST

نظر شما !!