پرتاب بالن‌های آتش‌زا به سمت شهرک‌های صهیونیست‌نشین اطراف غزه

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، شهروندان فلسطینی در واکنش به اقدامات رژیم صهیونیستی در نوار غزه، شهرک‌های صهیونیست‌نشین اطراف این باریکه را با بالن‌های آتش‌زا هدف قرار دادند.

خبرگزاری فلسطینی شهاب به نقل از «امیر بوخبوط» خبرنگار اسرائیلی اعلام کرد که صداهای انفجاری در مرزهای جنوبی نوار غزه به گوش رسیده که ناشی از پرتاب بالن‌های آتش‌زا به سمت شهرک‌های صهیونیست‌نشین است.

 استفاده از بادبادک‌ها و بالن‌های آتش‌زا طی راهپیمایی‌های بازگشت در مرز نوار غزه مرسوم شد و تاکنون به صدها هکتار از اراضی شهرک‌های مجاور غزه آسیب زده است.

 جوانان فلسطینی با بستن مواد اشتعالزا به بادبادک‌ها آنها را به سوی اراضی اشغالی می‌فرستند.

این بادبادک‌ها و بالن‌های آتشزا سلاح فقیران محاصره شده و گرسنگان غزه و ستون اصلی نیروی هوایی فلسطین است که در میان اسرائیلی‌ها وحشت ایجاد کرده است.

سلاح جدید فلسطینی‌ها، صهیونیستها را به وحشت انداخته است و آنها برای مقابله با آن از هیچ اقدامی دریغ نمی‌کنند. ارتشی که خود را شکست ناپذیر می‌خواند از بالن‌های آتشزا به خود می‌لرزد.

انتهای پیام/

نظر شما !!