پرتغال 4-0 لیختن اشتاین: مارتینز با برد شروع کرد

به گزارش “ورزش سه”، در روز ابتدایی رقابت‌های مقدماتی یورو 2024، تیم ملی پرتغال با هدایت روبرتو مارتینز عملکرد بسیار خوبی برابر تیم ملی لیختن اشتاین داشتند و در شب دو بار گلزنی کریستیانو رونالدو، با چهار گل به پیروزی آسانی دست یافتند.

تیم ملی پرتغال بازی را بهتر شروع کرد و در همان دقایق ابتدایی بود که ژوآئو کانسلو با ضربه ای تماشایی و از فاصله ای قابل توجه موفق شد دروازه لیختن اشتاین را به زیبایی باز کند. 

حملات تیم ملی پرتغال ادامه یافت و این تیم در نیمه اول باز هم فرصت گلزنی داشت، اما کریستیانو رونالدو یک فرصت بسیار خوب را از دست داد و در نهایت آنها با همان یک گل برتری راهی رختکن شدند.

اما شاگردان روبرتو مارتینز در نیمه دوم نیز شروعی بسیار خوب داشته و خیلی زود به گل رسیدند. برناردو سیلوا در سمت راست محوطه جریمه لیختن اشتاین صاحب توپ شده و با ضربه ای محکم و زمینی توانست گل دوم را به ثمر برساند. 

حملات تیم ملی پرتغال ادامه یافت و در دقیقه 51 این تیم صاحب یک ضربه پنالتی شد. مطابق انتظار کریستیانو رونالدو پشت توپ قرار گرفت و با یک ضربه دقیق زننده گل سوم تیم کلی پرتغال لقب گرفت.

اما دقایقی بعد بود که رونالدو به زیبایی توانست گل چهارم را به ثمر برساند. تیم ملی پرتغال در موقعیتی مناسب صاحب یک ضربه ایستگاهی شد و کاپیتان باتجربه این تیم با یک ضربه محکم و مهارنشدنی به طاق دروازه، باز هم موفق به گلزنی شد. در ادامه رونالدو جای خود را به گونچالو راموس داد و در نهایت تیم ملی پرتغال با همان چهار گل حریف نگون بخت خود را به راحتی شکست داد.

نظر شما !!