پرسپولیس اخراجی نمی‌داد، گل می‌خورد؛/ پورحمیدی: گل ناحق بخورم، گریه می‌کنم!

به گزارش “ورزش سه”، حسین پورحمیدی در حالی سومین سال حضورش در آلومینیوم اراک را سپری می‌کند که نسبت به دو فصل اخیر در آستانه ثبت تعداد کلین‌شیت بیشتری قرار دارد و تاکنون توانسته ۱۱ بار دروازه خود را در ۱۸ مسابقه بسته نگه دارد و عملکرد خوبی داشته باشد که این روند را برابر پرسپولیس هم ادامه داد.

پورحمیدی در خصوص تساوی اخیرشان مقابل پرسپولیس عنوان کرد: تیم ما کاملا سوار بر بازی بود و می‌دانستیم از این مسابقه چه چیزی می‌خواهیم. اصلا به دنبال مساوی هم نبودیم و روی برد در این دیدار برنامه داشتیم که متاسفانه زحمات بچه‌ها تبدیل به گل نشد ولی با این وجود گرفتن یک امتیاز در ورزشگاه آزادی هم اهمیت دارد.

او ادامه دارد: تا قبل از اینکه آن اتفاقات و حواشی رخ بدهد و پرسپولیس ۱۰ نفره شود، تیم ما برتری داشت و می‌توانست به گل برسد، اما در نیمه دوم نمی‌دانم جو بازی چطور شد که نتوانستیم همان روند را ادامه دهیم، اما همانطور که گفتم گرفتن مساوی از پرسپولیس آن هم مقابل تماشاگران‌اش ارزشمند است.

دروازه‌بان آلومینیوم در خصوص کلین‌شیت مقابل پرسپولیس و دفع دو ضربه بازیکنان این تیم عنوان کرد: کاری غیر از دفع توپ در شوت‌های عالیشاه و آل‌کثیر نمی‌توانستم انجام دهم و خوشبختانه توانستم در گرفتن امتیاز برای تیمم مثمر ثمر باشم. کلین‌شیت هم فقط برای من نیست و مرتبط به کل بچه‌های تیم می‌شود و خوشحالم این اتفاق برای من افتاد.

پورحمیدی در خصوص اینکه رقابت تنگاتنگی با بیرانوند در تعداد کلین‌شیت در این فصل دارد، پیرامون اخراج گلر پرسپولیس مقابل آلومینیوم ابراز کرد: مطمئنم اگر اخراج نمی‌شد، گل می‌خورد(با خنده) چون تیم ما تا قبل از آن اتفاق مدام حمله می‌کرد و روی گلزنی برنامه داشت و اطمینان دارم این اتفاق هم می‌افتاد. این حرفم مرتبط به پرسپولیس یا دروازه‌بان آنها نمی‌شود و فقط راجع به عملکرد تیم خودمان می‌گویم چون همه تیم ذهنیت برد برای این بازی داشتند.

او در خصوص اینکه یک هفته پیش از دیدار با پرسپولیس در زمان دریافت گل مقابل صنعت نفت از شدت ناراحتی در زمین گریه می‌کرد، گفت: بله، گریه کردم. نه فقط آن بازی، هر وقت یک گل به ناحق بخورم، همین اتفاق می‌افتد. من مقابل صنعت نفت یک پنالتی گرفتم ولی چند دقیقه بعد بازیکن حریف با دست توپ را وارد دروازه کرد که داور به اشتباه آن گل را صحیح گرفت. حق نداشتم ناراحت باشم؟

دروازه‌بان آلومینیوم اضافه کرد: نه فقط در بازی با صنعت نفت گل ناحق خوردم و خطای هند بازیکن حریف گرفته نشد، بلکه در دو دیدار پیش از آن برابر فولاد و هوادار گل‌های نادرست وارد دروازه‌ام شد. مقابل فولاد گل در شرایط آفساید زده شد و برابر هوادار هم آن خطا، پنالتی نبود. همین اتفاقات که پشت سر هم افتاد، کاری کرد الان به جای ۱۴ کلین‌شیت، ۱۱ کلین‌شیت داشته باشم.

پورحمیدی در مورد کار با سید مهدی رحمتی و اشکان نامداری گفت: کار با آقا سید واقعا باعث افتخارم است. بارها گفته‌ام ایشان بهترین گلر دو دهه اخیر فوتبال ایران بودند و حالا هم زیر نظرشان مسائل زیادی از نظر تاکتیکی و اخلاقی یاد می‌گیرم. از طرف دیگر آقا اشکان(نامداری) هم واقعا برای من زحمت می‌کشیدند و تمرینات‌شان کاری کرده همیشه سرحال بمانم و روز به روز پیشرفت کنم و واقعا ممنون‌شان هستم.

او در خصوص دیدار پیش روی آلومینیوم مقابل مس رفسنجان که کمترین آمار گل خورده لیگ برتر را دارد، عنوان کرد: مطمئنا یکی از سخت‌ترین بازی‌های فصل را داریم و نباید تصور کنیم در خانه می‌توانیم راحت برنده شویم. باید زحمت بکشیم و تلاش کنیم و همه توان‌مان را بگذاریم تا یک برد دیگر تقدیم مردم اراک و هواداران آلومینیوم کنیم.

نظر شما !!