پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا| موناکو درخانه به شاختار دونتسک باخت/ کار یاران محرمی برای صعود سخت شد

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، در آغاز مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا و در نخستین شب از دور رفت این رقابت‌ها، شب گذشته (سه‌شنبه) سه بازی برگزار شد که در پایان آنها تیم‌‌های شاختار دونتسک اوکراین و شریف مولداوی پیروز شدند.

در ورزشگاه لوئی دوم مونت‌کارلو، تیم فوتبال موناکو که میزبان شاختار دونتسک بود در پایان با نتیجه یک بر صفر مغلوب میهمان اوکراینی‌اش شد. پدریفرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بال راست برزیلی شاختار در دقیقه 19  تنها گل این مسابقه را به ثمر رساند تا شانس نماینده اوکراین برای حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان افزایش پیدا کند و مسیر تیم سوم فصل گذشته لوشامپیونه برای رسیدن به مرحله نهایی رقابت‌ها سخت شود.

در بازی همزمان در ورزشگاه شریف شهر تیراسپول مولداوی، تیم شریف از کشور میزبان موفق شد میهمانش تیم دیناموزاگرب کرواسی را با نتیجه 3 بر صفر شکست دهد. آداما ترائوره مهاجم اهل مالی تیم شریف دو بار در دقایق 45 و 80 و دیمیتریس کولووس در دقیقه 54 گل‌های این بازی را برای نماینده مولداوی به ثمر رساندند.

و اما در آخرین بازی تیم فوتبال سالزبورگ اتریش در خانه به مصاف تیم بروندبی دانمارک رفت که این بازی در حالی که تا دومین دقیقه تلف شده نیمه دوم با تساوی یک – یک در جریان بود در نهایت با برتری 2 بر یک میزبان به پایان رسید. اوهره در دقیقه 4 بروندبی را پیش انداخت و آدیمی در دقیقه 56 گل تساوی را برای سالزبورگ به ثمر رساند. در وقت‌های تلف شده نیمه دوم هم آرانسون گل دوم سالزبورگ را زد تا بازگشت این تیم کامل شود.

 

دیدارهای دور برگشت این سه مسابقه، روز چهارشنبه هفته آینده برگزار می‌شود. همچنین در ادامه بازی‌های دور رفت، امشب از ساعت 23:30 به وقت تهران سه بازی دیگر هم برگزار می‌شود که برنامه آنها به شرح زیر است:

بنفیکا (پرتغال) – پی‌اس‌وی آیندهوون (هلند)
مالمو (سوئد) – لودوگورتس (بلغارستان)
یانگ بویز (سوئیس) – فرنتس‌واروش (مجارستان)

تیم‌های صعودکننده از مرحله پلی‌آف در جمع 32 تیم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام/

نظر شما !!