پنالتی‌های پورتو را بقیه زدند؛/ غیبت طارمی وقتی می‌توانست آقای گل شود!

به گزارش “ورزش سه”، در چارچوب دیدارهای هفته بیست و هشتم لیگ برتر پرتغال، تیم فوتبال پورتو که مهدی طارمی را بخاطر محرومیت در اختیار نداشت، از ساعت ۲۳ شنبه شب در ورزشگاه دو دراگائو به مصاف تیم قعرنشین سانتا کلارا رفت.

مهدی طارمی که در هفته گذشته لیگ برتر پرتغال علاوه بر گلزنی و نمایش موثر در ترکیب پورتو مقابل بنفیکا صدرنشین، بخاطر دریافت کارت زرد ۵ اخطاره شده بود، در دیدار شنبه شب برابر سانتا کلارا حضور نداشت که همین اتفاق فرصت آقای گلی را هم مقابل تیم قعرنشین از او گرفت.

پورتو در شبی که طارمی را در خط حمله‌اش نمی‌دید، در نیمه اول دیدار مقابل سانتا کلارا صاحب دو ضربه پنالتی شد که ماتئوس اوریبه اولین پنالتی را تبدیل به گل کرد، اما اوتاویو دومین ضربه را هدر داد.

در نیمه دوم هم هر دو تیم یک گل به ثمر رساندند و در نهایت یاران طارمی در یک رقابت نزدیک و فرصت‌سوزی از روی نقطه پنالتی توانستند به برتری ۲ بر یک دست پیدا کنند تا ۶۷ امتیازی شوند و با توجه به شکست بنفیکا در این هفته، فاصله‌شان با صدر جدول را به ۴ امتیاز کاهش دهند و امیدوارتر از همیشه به کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر پرتغال شوند.

ستاره ایرانی پورتو که پیش از همراه تیمش تجربه گلزنی در لیگ برتر پرتغال مقابل سانتا کلارا را نداشته و فقط یکبار در جام حذفی این کار را انجام داده بود، مجددا با غیبت در این مسابقه نتوانست در لیگ گلزنی کند تا فرصت مهم برای قرار گرفتن در صدر جدول برترین گلزنان را از دست بدهد.

طارمی در صورت عدم محرومیت و حضور مقابل سانتا کلارا و گل کردن هر دو پنالتی به دست آمده تیمش در این مسابقه و زدن یک گل دیگر، تعداد گل‌های این فصل خود را به عدد ۱۷ می‌رساند و در کنار دو گلزن برتر دیگر در لیگ برتر پرتغال قرار می‌گرفت.

نظر شما !!