پنالتی‌گیری و گلزنی در آخرین ثانیه؛/ علیپور یک‌تنه مانع از باخت شد(عکس)

به گزارش “ورزش سه”، در چارچوب دیدارهای هفته اول فصل ۲۳-۲۰۲۲ لیگ‌کاپ پرتغال، تیم فوتبال ژیل ویسنته در حالی که علی علیپور را مثل بازی‌های قبل در ترکیب نمی‌دید و جزو نفرات ذخیره داشت، از ساعت ۲۱:۳۰ یکشنبه شب در ورزشگاه ژوزه سانتوس پینتو مقابل تیم دسته دومی کوویلا قرار گرفت.

یاران علیپور که در ۶ مسابقه رسمی اخیرشان یک شکست در جام حذفی و پنج باخت در لیگ برتر پرتغال داشتند، در نیمه اول دیدار امشب مقابل کوویلا به برتری یک بر صفر رسیدند تا امیدوار به پایان روند ناکامی‌هایشان شوند.

این تکل بی‌محابا روی پای علیپور منجر به اعلام پنالتی لحظه آخری برای ژیل ویسنته شد

علی علیپور در دقیقه ۶۱ به ترکیب ژیل ویسنته اضافه شد که هفت دقیقه پس از آن، این تیم دو گل مقابل کوویلا دریافت کرد و عقب افتاد ولی این مهاجم ایرانی اجازه نداد تیمش با شکست زمین را ترک کند.

مهاجم ایرانی ژیل ویسنته که از حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ باز مانده و انگیزه زیادی برای درخشش در رقابت‌های باشگاهی دارد، در ثانیه‌های پایانی دیدار مقابل کوویلا با نفوذ از سمت چپ محوطه جریمه قصد ایجاد موقعیت داشت که بخاطر یک تکل روی راست‌اش، سرنگون شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد.

علیپور با باز کردن دروازه کوویلا از روی نقطه پنالتی، توانست در تمام مسابقات باشگاهی ژیل ویسنته در این فصل گلزنی کند

علی علیپور که پیش از این در یک حضور تعویضی در لیگ برتر پرتغال یک گل به ثمر رسانده و با بازی ثابت خود در جام حذفی یک گل زده و یک پاس گل داده بود، امشب هم برابر کوویلا توانست این کار را انجام بدهد.

مهاجم ایرانی ژیل ویسنته در پنجمین دقیقه وقت‌های تلف شده دیدار مقابل کوویلا با شوت محکم به سمت راست، پنالتی به دست آمده تیمش را تبدیل به گل کرد تا در نخستین بازی در رقابت‌های لیگ‌کاپ پرتغال به تساوی ۲ بر ۲ برسند.

نظر شما !!