پپ از سیتی یک هیولا ساخته/ به نظر می‌رسید بارسای 2011 در میدان است

به گزارش “ورزش سه”، ماجراجویی‌های رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا و رؤیای این تیم برای دفاع از عنوان قهرمانی‌اش با قبول شکستی سنگین در کارنامه شاگردان آنچلوتی مقابل منچسترسیتی در انگلیس به پایان رسید. سیتی با چهار گل رئال را شکست داد و پس از سال 2021 یک بار دیگر فینالیست شد و باید دید 20 خرداد در استانبول برابر اینتر چه خواهد کرد. سیتی دیشب اجازه هنرنمایی به ستاره‌های رئال نداد و در طول 90 دقیقه، برتری کاملی بر کهکشانی‌ها داشت.

ریو فردیناند در مورد بازی شب گذشته به تاک اسپورتس گفت: «یک طرف زمین تیمی حضور داشت که برای کسب اولین قهرمانی چمپیونزلیگ خود انگیزه بسیار زیادی داشت و در طرف دیگر رئال مادرید با 14 قهرمانی، به تاریخ بزرگش در این رقابت‌ها اعتماد کرده بود. سیتی اما از فرصت خود به بهترین شکل ممکن استفاده کرد و رئال ویران شد.»

اسطوره یونایتد ادامه داد: «مطمئن نیستم چنین نمایش برتری را در یک نیمه نهایی لیگ قهرمانان دیده باشم. به نظر می‌رسید بارسلونای 2011 در میدان حضور دارد و شاید بهترین بارسای تاریخ چنین نمایشی ارائه می‌داد. پپ از سیتی تیم در سطح بارسای 2011 و حتی فراتر از آن ساخته است.»

نظر شما !!