پی‌اس‌جی به مسی و راموس: یا کاهش دستمزد یا جدایی!

به گزارش “ورزش سه”، نشریه فرانسوی اکیپ در یک گزارش با مطرح کردن ادعایی جنجالی مدعی شد پاری سن ژرمن تصمیم قطعی خود را درباره آینده دو ستاره بزرگش لیونل مسی و سرخیو راموس گرفته و قصد دارد تابستان آینده با هر دوی آنها خداحافظی کند.

بر اساس این گزارش علت تصمیم پی‌اس‌جی این است که مسی و راموس با پیشنهاد باشگاه برای کاهش دستمزدشان مخالفت کرده‌اند. اکیپ می‌گوید این دو ستاره در ماه نزدیک به 4 میلیون یورو دستمزد می‌گیرند و پی‌اس‌جی برای تخطی نکردن از محدودیت‌های فیرپلی مالی مجبور است دستمزد آنها را کاهش بدهد.

در این گزارش به دستمزد لیونل مسی به صورت جداگانه پرداخته شده و برای آن مبلغی دقیق عنوان شده است. اکیپ مدعی است مسی در هر ماه از پاری سن ژرمن 3 میلیون و 375هزار یورو دستمزد می‌گیرد. این ستاره بزرگ آرژانتینی در سال 2021 به عنوان بازیکن آزاد به پی‌اس‌جی پیوست و درحالی‌که قراردادش تابستان پیش رو به پایان می‌رسد تا این لحظه برای تمدید قرارداد با این باشگاه به توافق نرسیده است.

پاری سن ژرمن ظاهرا تا پیش از این تمایل زیادی برای تمدید قرارداد مسی داشته ولی اکیپ مدعی است به دلیل مخالفت قاطع لئو با کاهش دستمزد در نهایت پی‌اس‌جی به این نتیجه رسیده که جدا شدن ستاره آرژانتینی بهترین تصمیم ممکن خواهد بود.

راموس هم که در این فصل نمایش‌های خوبی در ترکیب پاری سن ژرمن داشته و اغلب یکی از بازیکنان ثابت کریستوف گالتیه بوده است مثل مسی تابستان پیش رو با پایان زمان قراردادش مواجه می‌شود. بر خلاف مسی تا این لحظه هیچ گزارشی از مذاکره باشگاه با راموس برای تمدید قرارداد منتشر نشده است.

نظر شما !!