پیام ایکاردی برای تکذیب بازگشتش به سری A

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، مائورو ایکاردی که چندی پیش رسانه‌های ایتالیایی از تلاش باشگاه‌های رم و یوونتوس برای خرید او خبر داده بودند، با انتشار یک پیام در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی این خبر را تکذیب کرد.

ایکاردی در اینتساگرامش در پاسخ به یک هوادار که نوشته بود او باید در ‌PSG بماند نوشت: این فصل، فصل بعد و فصل بعد از آن!!! در این باره هرگز هیچ تردیدی وجود نداشته!!! PSG به پیش!

ایکاردی 29 ساله سال 2020 با قراردادی 50 میلیون یورویی به علاوه 22 میلیون یورو پاداش از اینتر به پاری‌سن‌ژرمن پیوست.

شایعه بازگشت او به سری A در حالی منتشر شده بود که در قرارداد او با  PSG بندی وجود دارد که این باشگاه را از فروش این بازیکن به تیم‌های ایتالیایی منع می‌کند.

مائورو امانوئل ایکاردی , تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن , سری A ,

انتهای پیام/

نظر شما !!