پیام تسلیت مجمع ناشران دفاع مقدس برای راوی و نویسنده دفاع مقدس

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین مجمع ناشران دفاع مقدس همزمان با هفتمین روز درگذشت حاج اسدالله احمدی از نویسندگان و راویان دفاع مقدس پیام تسلیت صادر کرد.

انالله واناالیه راجعون

حاج اسدالله احمدی مجاهدی تکلیف محور بود. روزگاری تکلیف الهی اسلحه به دست او داد تا بهترین لحظات عمر شریف جوانی خود را صرف  دفاع از انقلاب نوپای اسلامی، جان و مال و نوامیس مردم و تمامیت ارضی کند.

روزگاری دیگر قلم به دست گرفت تا فرهنگ و هنر مجاهدت، ایثارگری و شهادت را ترویج کند.

او اکنون در ماه محرم حسینی به جوار یاران شهید خود پیوسته و همسنگران خود در سنگر روایتگری و ادبیات دفاع مقدس را داغدار کرده است.

مجمع ناشران دفاع مقدس عروج این مجاهد عرصه فرهنگی را به خانواده محترم و همرزمان ایشان تسلیت عرض نموده، رحمت و مغفرت الهی را برای آن عزیز خواستار است.

حاج اسدالله احمدی از راویان دفاع مقدس و نویسنده کتاب «دست‌های خالی پاهای خونین تاخت و تازهای ضد انقلاب و ارتش عراق در قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلان غرب ۱۳۵۹-۱۳۵۷» شامگاه دوشنبه ۲۵ مرداد بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت.

انتهای پیام/


نظر شما !!