پیروانی امیدوار به اثبات ادعای قهرمانی پرسپوليس

به گزارش “ورزش سه”، فاصله پرسپوليس با سپاهان و استقلال در صدر جدول همچنان دنبال می‌شود و سرخ‌ها با پیروزی شب گذشته برابر ملوان، اکنون چشم به جدال دو رقیب در شب پایانی هفته بیست و دوم دوخته است.

افشین پیروانی پیشکسوت محبوب پرسپولیسی‌ها در این بازی که با حضور پرشور هواداران در استادیوم آزادی برگزار شد، همانند دیگر بازی‌ها موردتوجه سکوها قرار داشت و بارها موردتشویق قرار گرفت و به ابراز احساسات آنها پاسخ داد. مدافع اسبق پرسپوليس و تیم ملی که در این تیم سابقه مدیریتی و سرمربیگری نیز دارد، اکنون در همکاری دوباره با یحیی گل‌محمدی آخرین امیدها برای تکرار قهرمانی را دنبال می‌کند و چشم به پنج هفته پایانی دوخته است.

پیروانی که بارها در حمایت از این تیم و هوادارانش برخاسته و گلایه‌هایی نیز در میانه فصل داشت، مدعی شده بود که علیرغم تمامی کارشکنی و مشکلات، آنها امیدواری و تلاش خود را برای کسب دوباره قهرمانی دنبال خواهند کرد و در بازی شب گذشته با پیروزی برابر ملوان یکی از خوشحال‌ترین اعضای پرسپوليس بود که در حلقه شادی این تیم در کنار هواداران حضور داشت و با امید بیشتر مسیر قهرمانی را دنبال می‌کند.

پیروانی که سابقه چندین قهرمانی در زمان بازی و مدیریت در این تیم را دارد، باید دید بار دیگر قادر خواهند بود جشن قهرمانی را در پایان فصل تکرار کنند و ادعای خود را برای دستیابی به این عنوان را به اثبات برساند یا خیر.

نظر شما !!