پیشنهاد 300 هزار پوندی توپچی‌ها مطلوب ستاره ملی‌پوش/ ساکا آماده تبدیل شدن به پردرآمدترین بازیکن آرسنال

به گزارش “ورزش سه”، بوکایو ساکا، ملی‌پوش 21 ساله بعد از حدود یک سال مذاکره با آرسنال برای تمدید قرارداد اکنون آماده است تا پیشنهاد جدید باشگاه را پذیرفته و به پردرآمدترین بازیکن تیم تبدیل شود.

باشگاه آرسنال برای تمدید 5 ساله با ساکا مبلغ 300 هزار پوند در هفته را به او پیشنهاد داده است. این رقم 4 برابر حقوق فعلی ساکا است؛ این بازیکن در حال حاضر 70 هزار پوند در هفته دستمزد دارد.

ستاره ملی‌پوش آرسنال با امضای قرارداد جدید از گابریل ژسوس سبقت گرفته و به پردرآمدترین بازیکن تیم تبدیل خواهد شد. دستمزد این مهاجم برزیلی که فصل گذشته به آرسنال پیوست 250 هزار پوند در هفته است.

میکل آرتتا و مدیران باشگاه آرسنال تلاش می‌کنند تا با ارائه بهترین پیشنهاد مالی ممکن رضایت ساکا را جلب کنند که در این فصل عملکرد بسیار درخشانی در عرصه باشگاهی و ملی داشته است.

البته 300 هزار پوند در هفته ساکا را به پردرآمدترین بازیکن تاریخ آرسنال تبدیل نمی‌کند چرا که رکورد بیشترین دستمزد در بین توپچی‌ها با 350 هزار پوند در هفته به مسوت اوزیل اختصاص دارد. البته قرارداد جدید ساکا با آرسنال هنوز نهایی نشده و امکان افزایش دوباره آن وجود دارد.

نظر شما !!