پیولی: توپ‌های‌مان نمی‌خواست وارد دروازه شود

به گزارش “ورزش سه”، میلانی‌ها که چند روز قبل موفق شده بودند با 4 گل ناپولی صدرنشین را شکست بدهند، امشب برابر امپولی در حالی به تساوی بدون گل رضایت دادند که VAR یک ضربه پنالتی و یک گل آنها را مردود اعلام کرد.
پیولی در پایان بازی گفت:”قطعا این نتیجه‌ای نبود که ما می‌خواستیم و حسرت ما بیشتر به خاطر نیمه اول است، زمانی که می‌توانستیم حملات بیشتری داشته باشیم. ما با ضرباهنگ بالایی بازی کردیم و هیچ فرصتی به امپولی نداریم. ما در نیمه دوم هر کاری می‌توانستیم برای پیروزی انجام دادیم اما توپ نمی‌خواست وارد دروازه شود. حیف شد اما تیم در فرم خوبی است. نتیجه منفی است اما عملکردمان نه.
واضح است که ما از مهاجمان مان انتظار گلزنی داشتیم و موقعیت هایی ایجاد کردیم اما باید محوطه جریمه را بهتر پر می کردیم، نه فقط با مهاجمان، بلکه با مدافعان کناری و هافبک‌ها. ما یک چیزهایی کم داشتیم.”

پیولی به دلیل تغییرات تاکتیکی‌اش در پیروزی 4-0 مقابل ناپولی با تحسین‌هایی روبرو شد. او در پاسخ به این سوال که آیا در دیدار پیش رو مقابل این تیم در لیگ قهرمانان، غافلگیری‌های جدیدی برای شاگردان لوچانو اسپالتی دارد یا نه، گفت:”من به دنبال غافلگیری نبودم. من فقط تیم را با بهترین توازن انتخاب کردم تا کاملا مناسب شرایط باشد. فکر می کنم در ناپل مهمتر از هر چیزی ما می خواستیم پیروز شویم و این تفاوت زیادی ایجاد کرد. در بازی چهارشنبه شرایط اینگونه نخواهد بود. 
فراموش نکنید که در دیدار قبل ما روی اولین موقعیت‌مان به گل رسیدیم، بنابراین ناپولی فضاها را باز کرد و ما استفاده کردیم. در حالی که امپولی همه فضاها را بست. در چنین شرایطی بازی فرق می‌کند.”
 

نظر شما !!