چاپ دوم «خبر بزرگ» برای کودکان عرضه شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی انتشارات سروش، کتاب «خبر بزرگ» نوشته سیده زهرا برقعی به‌تازگی توسط انتشارات سروش به چاپ دوم رسیده است. چاپ دوم این‌کتاب با بازطراحی و ویراست جدید همراه است.

کتاب پیش‌رو، روایت‌های متعددی از غدیر را با عناوینی مثل ستاره باران، مِنبَر بلند، بلند بگو یا علی، ترافیک فرشته‌ها، من هم بودم، خوشحال‌های کوچولو، یک کاسه آب، یادم باشد، کوچک‌ترین شاهد و یادگار پیامبر شامل می‌شود و مخاطبان اصلی‌اش کودکان گروه سنی ب هستند.

تصویرگری تصاویر این‌کتاب توسط منصوره محمدی، عاطفه فتوحی، حکیمه شریفی، فاطمه طیوب، ریحانه ابراهیمی، سمیه بیگدلی، اکرم‌سادات میرتوانا و فاطمه اسحاقی، با سرگروهی زهرا کیانی انجام شده‌ است.

در بخشی از این کتاب آمده است:

«فرشته‌ها نوبتی اجازه می‌گرفتند تا از آسمان به سمت زمین بروند. چنان پر از شادی و شوق بودند که نگو. اهل آسمان، همگی خوشحال و راضی بودند. دل توی دلم نبود که من هم برسم زمین. نمی‌شد آن بالا ماند و به دست‌بوسی نبی خدا(ص) نرفت. نمی‌شد علی(ع) را در آغوش نگرفت. مردم هم داشتند با حضرت بیعت می‌کردند و فرشته‌ها هم برای رفتن به زمین و ملاقات با نبی خدا(ص) و امیرالمؤمنین علی(ع) لحظه‌شماری می‌کردند. آسمان روشن و رؤیایی شده بود. ترافیک فرشته‌ها بود.»

چاپ دوم این‌کتاب با ۲۰ صفحه مصور، شمارگان هزار نسخه و قیمت ۲۰ هزار تومان عرضه شده است.

نظر شما !!