چطور می توان به کارشناس تولید محتوا تبدیل شد؟

مجتبی پورموسوی

مدت زمان
مشاهده این
ویدئو
8 دقیقه

برای تبدیل شدن به کارشناس تولید محتوا چه مهارت های باید داشته باشیم. اولین مسئله مهم که باید آن را جدی بگیرید این است که خود را درگیر اتفاقات عجیب غریب نکنید. در ادامه ویدیو متوجه خواهید شد هرکسی می تواند تبدیل به محتوا نویس حرفه ای شود. در این ویدیو چهار مهارت که به شما کمک می کند به محتوا نویس قوی تبدیل شوید را می گوییم. اگر شما به خود اعتماد ندارید که وارد این شغل شوید، با بررسی این موارد خیالتان راحت خواهد شد. همچنین می توانید فیلم آموزش سئو را ببیند و در این حوزه پیشرفت زیادی داشته باشید.

اولین نکته که برای تبدیل شدن به محتوا نویس نیاز است، توانایی ایده پردازی و خلاقیت است. شاید فکر کنید که ما خلاق و ایده پرداز نیستیم پس این شغل به درد ما نمی خورد. این را بدانید،  همه آدم ها می توانند ایده پرداز شوند. با بررسی کردن پیج های اینستاگرام و سایت ها می توانید کلی ایده جدید بگیرید. نکته بسیار مهمی که در اینجا وجود دارد این است. هر کسی باید این توانایی را داشته باشد که با یک ایده بهترین محتوا رو تولید کند.

 دومین نکته: شما باید بلد باشید که در گوگل درست جست و جو کنید. اگر واقعا نحوه صحیح جست و جو را نمی دانید، نباید تولید محتوا را شروع کنید. 

سومین نکته توجه به جزئیات است. همان طور که گفتیم، محتوای که شما تولید می کنید، باید خاص باشد تا هم خودت راضی باشی و هم کارفرما و از همه مهم تر مخاطب حس رضایت درونش پدیدار شود.

چهارمین نکته مدیریت زمان است. کارفرما که به شما تواید محتوا می دهد. زمان برایش از اهمیت بالایی برخوردار است. شما می توانید با برنامه ریزی دقیق به آن چیزی که می خواهید برسید.

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید لغو پاسخ

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود

نظر شما !!