چه کسی گفته نمی‌خواهم برای استقلال بازی کنم؟/ مهدی‌پور: هیچ گفت‌وگویی با گل‌محمدی نداشتم

به گزارش “ورزش سه”، مهدی مهدی‌پور هافبک باتجربه استقلال مدت زیادی است که به دلیل آسیب دیدگی دور از میادین مانده و در بازی‌های تیمش حضور ندارد. اخیرا خبری درباره مهدی‌پور منتشر شد که او در منزل شخصی خود دچار مصدومیت مجدد شده و همین موضوع بازگشتش را به تاخیر انداخته است.

این هافبک باتجربه امروز در گفت و گویی که با خبرگزاری ایلنا داشته،‌ در این خصوص توضیح داده و گفته است: «مصدومیتی است که به ندرت پیش می آید. متاسفانه عضله دو قلو حساس است. حتی در راه رفتن این عضله درگیر است و در هر قدم اثر خودش را نشان می دهد.  کشیدگی دو قلوی عضله راستم است. 4 یا 5 مرتبه ام آر آی داشتم. مصدومیت در خانه مربوط به سه چهار هفته پیش است  مصدومیتم رو به بهبود بود اتفاقی افتاد مصدومیتم تشدید شد. پزشکان تیم در جریان هستند. یک حواس پرتی برای خودم پیش آمد.»

او صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: «وضعیت مصدومیتم روبه بهبود است و تقریبا 80 تا 90 درصد مشکلم بر طرف شده. امیدوارم بتوانم شرایطم را به ایده آل برسانم. در بازی نساجی به احتمال زیاد نیستم.  قرار است با بدنساز تیم تمرین انجام بدهم. به احتمال زیاد برای بازی گل گهر امکان بازی دارم.»

هافبک استقلال درباره شایعاتی که پیرامون مصدومیتش مطرح شده، بیان کرد:‌«یک صحبت‌هایی از گوشه و کنار شنیدم که مصدومیت من زیاد طول کشیده و نمی خواهم برای تیم بازی کنم. این صحبت‌ها به هیچ وجه صحت ندارد. این کارها در شان و شخصیت من نیست. سال سومی است که در استقلال هستم خدارا شکر مصدومیت جدی نداشتم و همیشه در اختیار تیم هستم. بعد از شش هفت سال مصدوم شدم و بروز مصدومیت در ورزش طبیعی است.»

او درباره شایعه گفت و گوی خود با یحیی گل‌محمدی افزود:‌«من با استقلال قرارداد دارم و هیچ صحبتی با یحیی گل محمدی نداشتم.»

مهدی‌پور درباره زمان بازگشت خود به تمرینات گروهی و مسابقات استقلال افزود: «پزشکان تیم می‌توانند درباره شرایط من نظر بدهند. از روز اولی که به باشگاه استقلال آمدم می توانم نشان بدهم. عقل سالمی که بازی‌های راحت‌تر لیگ بخواهد خودش را به مصدومیت بزند. از جایی که بازیهای سخت لیگ شروع می شود خودش را برسانند. از پزشکان تیم بابت زحماتی که کشیدند تشکر می‌کنم که مرا به شرایط مسابقه رساندند. به ویژه که مسابقات سخت و حساس ما در حال آغاز شدن است. امیدوارم برگردم و بتوانم به تیم کمک کنم.»

نظر شما !!