ژاپن 2-1 مکزیک….کره 4-0 رومانی/ فوتبال المپیک؛ پیروزی ژاپن و کره جنوبی

به گزارش “فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین”، در دومین روز رقابت های فوتبال المپیک شاهد برگزاری هشت دیدار هستیم.

در دو بازی همزمان که از ساعت 15.30 شروع شده بود، تیم های ژاپن و کره موفق به پیروزی بر حریفان خود شدند.

 

در یکی از این بازی ها ژاپن میزبان به مصاف مکزیکی رفت که در بازی اول توانسته بود فرانسه را با 4 گل شکست دهد. ژاپن هم موفق شده بود آفریقای جنوبی را شکست دهد.

 

 

 

 

ژاپن امروز خیلی زود و دقیقه 3 توسط تاکه فوسا کوبو ستاره مشهور خود به گل رسید. او پاس عرضی هم تیمی خود را از دهانه دروازه با نوک پا به گل تبدیل کرد.

4 دقیقه بعد ریتسو دوان از روی نقطه پنالتی به گل دوم دست یافت.

مکزیک دقیقه 82 ده نفره شد ولی 4 دقیقه پس از این اتفاق توسط آلوارادو به گل رسید و فاصله را کاهش داد.

در نهایت همین نتیجه 2-1 تا پایان بازی باقی ماند تا ژاپن صعودش به دور بعد حتمی شود.

 

 

 

 

در دیگر بازی کره جنوبی موفق به شکست رومانی شد. در روز نخست کره به فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشینزلند باخته بود و رومانی توانسته بود بر هندوراس پیروز شود.

امروز کره نیمه اول را با گل به خودی مارکو مارین پیروز به رختکن رفت و در نیمه دوم لی دونگ گیونگ توانست گل دیگری بزند تا برتری کره مضاعف شود.

 

 

 

 

لی کانگ این در دقیقه 84 از روی نقطه پنالتی یک گل دیگر برای کره زد تا حساب کار 3-0 شود. لی کانگ این دقیقه 90 دبل کرد تا برتری کره 4-0 شود.

با این پیروزی شانس کره برای صعود به یک چهارم نهایی حفظ شد.

نظر شما !!