ژسوس: باید منچسترسیتی را شکست بدهیم

به گزارش “ورزش سه”، آرسنال در مسابقه هفته سی و دوم لیگ برتر انگلیس امشب با نتیجه 3 بر 3 مقابل ساوتهمپتون متوقف شد. از دست دادن دو امتیاز دیگر توسط توپچی‌های لندنی آن‌ها را 5 امتیاز بالاتر از منچسترسیتی 70 امتیازی نگه می‌دارد. 
آرسنال اکنون دو بازی بیشتر از منچسترسیتی انجام داده و شانس قهرمانی آن‌ها با سه تساوی متوالی کمرنگ شده اما گابریل ژسوس اعتقاد دارد هنوز هیچ چیز تمام نشده است.

گابریل ژسوس پس از بازی مقابل ساوتهمپتون به اسکای گفت:”الان چیزهای زیادی در جریان است. ما نمی‌خواهیم منفی صحبت کنیم، احساس بسیار مثبتی داریم. کاری که در این فصل انجام می‌دهیم شگفت انگیز است. لیگ برتر دشوار است و حالا در لحظه سختی هستیم. اکنون زمان آن است که تا آخر با هم بمانیم. در این فصل هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن داریم، هیچ چیز تمام نشده است، هنوز پنج امتیاز فاصله داریم.”

او درباره شانس قهرمانی آرسنال گفت:”منچسترسیتی دو بازی در پیش دارد، اما اگر می‌خواهیم قهرمان شویم، باید آن‎‌ها را شکست بدهیم. ما جوان‌ترین تیم لیگ هستیم و بهانه نمی‌آوریم. گاهی اوقات درست بازی می‌کنیم و گاهی اوقات اشتباه می‌کنیم، همه ممکن است اشتباه کنند، به همین دلیل بسیار مهم است که کنار هم بمانیم. هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد. واضح است که ما از نتایج سه بازی اخیر راضی نیستیم، امتیازاتی از دست دادیم و می‌دانیم که حقیقت این است و نیازی نیست کسی آن را یادآوری کند. کمی از سطح‌مان افت کردیم و تمرکزمان را از دست دادیم، اینجا لیگ برتر است، قهرمانی در این رقابت‌ها خیلی سخت است. ما هنوز در صدر هستیم، همچنان می‌جنگیم و تا آخر خواهیم جنگید.”

نظر شما !!