ژسوس زوج بنزما در رئال می شود/ ستاره برزیلی آرسنال در لیست نهایی پرز

به گزارش “ورزش سه”، رسانه های اسپانیایی از برنامه ریزی باشگاه رئال مادرید برای جذب گابریل ژسوس خبر می دهند. مهاجم برزیلی آرسنال شروع بسیار خوبی بعد از مصدومیت و دوری طولانی مدتش از میادین داشته است.

مهاجم سابق باشگاه منچسترسیتی حالا یکی از گزینه های اصلی باشگاه رئال مادرید برای تقویت خط حمله به شمار می رود. این باشگاه در نظر دارد تا در تابستان جاری برای جذب ژسوس اقدام کند.

به نوشته دیلی میل دیفنسا سنترال مدعی شد فلورنتینو پرز از گذشته به گابریل ژسوس علاقه داشته و توانایی های او در خط حمله را قبول دارد. از ستاره برزیلی خط حمله آرسنال به عنوان یکی از چهار مهاجم مورد نظر پرز یاد می شود که جود بلینگام نیز یکی از آنهاست.

ژسوس تابستان گذشته با مبلغ 45 میلیون پوند از سیتی به آرسنال پیوست. او با 5 گل و 6 پاس گل در 16 بازی لیگ برتر، خط حمله توپچی ها را احیا کرد اما مصدومیت شدید در ابتدای فصل به دوری چند ماهه او از میادین انجامید.

درخشش زودهنگام ژسوس بعد از پایان مصدومیت باعث شده تا غول های اسپانیایی نسبت به خرید او وسوسه شوند. گفته می شود رئال مادرید می خواهد از مهاجم آرسنال به عنوان یار جایگزین و بازیکنی برای ایجاد رقابت برای کریم بنزما، ستاره 35 ساله خود بهره بگیرد.

نظر شما !!