ژسوس ستاره ماست اما مثل بقیه باید تلاش کند/  آرتتا: وقتی می‌بریم، دوست ندارم لباسم را عوض کنم!

به گزارش “ورزش سه”، آرسنال با 60 امتیاز و حفظ فاصله 5 امتیازی خود با منچسترسیتی وارد هفته بیست و ششم لیگ برتر می شود؛ جایی که باید فردا در ورزشگاه امارات از بورنموث پذیرایی کند. میکل آرتتا، سرمربی توپچی‌ها در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی تأکید کرد که زمان بازگشت گابریل ژسوس کم کم فرا می‌رسد اما او باید برای گرفتن جایگاه قبلی خود مانند دیگران تمرین کند.

آرتتا صحبت‌های خود را با جملاتی جالب آغاز کرده و گفت: “من فردی بسیار روشمند و معمولی هستم و یک‌سری اصول خاص برای خودم دارم. وقتی برنده می‌شویم، دوست ندارم لباس‌هایم را عوض کنم. دوست دارم دقیقا همان پلیور، شلوار و کفش‌های قبلی را به تن کنم. ولی اگر ببازیم به چیز دیگری تغییر می‌کنم.”

او که خود زمانی پیراهن آرسنال را به تن می‌کرد در رابطه با شرایط بسیار حساس تیمش در صدر جدول رده‌بندی و کار سختی که برای حفظ آن خواهند داشت گفت: “آن‌ها به من این فرصت را دادند در باشگاهی که دوستش دارم، کاری را که دوست دارم انجام دهم. این برای من بسیار قابل تحسین و احترام است.”

سرمربی آرسنال ادامه داد: “عاشق این کار هستم و وقتی هم در مورد موضوعی مشکل یا شک دارم به خودم یادآوری می‌کنم که در مورد کاری که انجام می‌دهی چه احساسی داری؟ و جواب هم مشخص است، بهتر از این نمی‌شود.”

زمان بازگشت گابریل ژسوس به میادین، سوال دیگری بود که آرتتا در پاسخ آن گفت: “او به زودی برمی‌گردد ولی نمی‌خواهم تاریخ خاصی را تعیین کنم. گابریل در بعضی از تمرینات گروهی حضور دارد و بعضی از تمرینات را هم انفرادی انجام می‌دهد. او به بازگشت خیلی نزدیک نه اما دور هم نیست. پزشکان از پیشرفت او راضی هستند. البته او به عنوان ستاره سابق تیم هم مثل بقیه در بازگشت به میادین باید برای حضور در ترکیب تلاش کند.”

سرمربی آرسنال در خصوص شرایط جورجینیو و ادی انکتیا نیز گفت: “شرایط انکتیا را بررسی می‌کنیم و هنوز مشخص نیست که او چه شرایطی خواهد داشت. جورجینیو با وجود بیماری عملکرد خوبی داشت ولی تصمیم به تعویضش گرفتیم. او حالا کاملا خوب است.”

نظر شما !!