کابوس یونایتد: غیبت رشفورد در مقطع حساس فصل

به گزارش “ورزش سه”، رشفورد در جریان پیروزی 0-2 یونایتد برابر اورتون مصدوم شد و در حالی که نمی‌توانست به درستی راه برود لنگان لنگان از زمین بازی بیرون رفت.

او حتی روی نیمکت تیمش هم حضور پیدا نکرد و مستقیما به سمت تونل و رختکن رفت تا اقدامات درمانی بلافاصله روی پایش شروع شود و همین موضوع باعث نگرانی بسیاری از هواداران این تیم شد. 

در طول این چند روز آزمایش‌های بسیاری روی پای این بازیکن از سوی کادر پزشکی شیاطین سرخ انجام شد و حالا باشگاه یونایتد با انتشار بیانیه‌ای رسمی اعلام کرده که رشفورد بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا برابر سویا را به دلیل مصدومیت از ناحیه ماهیچه به طور قطعی از دست خواهد داد. 

یونایتد هیچ بازه زمانی مشخصی برای بازگشت این مهاجم انگلیسی به زمین ارائه نکرده و صرفا تاکید کرده که او چند بازی قادر به همراهی این تیم نخواهد بود که خبر بسیار بدی برای اریک تن‌هاخ است. 

این مربی هلندی پس از بازی برابر اورتون هم با اشاره به مصدومیت این بازیکن تیمش به شدت از برنامه‌ریزی فشرده لیگ برتر انتقاد کرده و مدعی شده بود که فاصله کم بازی‌ها باعث شده که بازیکنان فرصت استراحت نداشته باشند و به همین دلیل دچار مصدومیت شوند. 

رشفورد در حالی در حساس‌ترین مقطع فصل برای یونایتد حساس شده است. آنها پنجشنبه در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا میزبان سویا هستند و هفته آینده بازی برگشت را در اسپانیا برگزار خواهند کرد. 

آنها در این میان نیز باید روز یکشنبه به مصاف ناتینگهام فارست بروند. هفته بعد در نیمه نهایی جام حذفی انگلیس در ورزشگاه ویمبلی برابر برایتون به میدان می‌روند و روز پنجشنبه 27 آوریل هم در زمین تاتنهام برابر این تیم قرار خواهند گرفت.

نظر شما !!