کارمزد تراکنش‌های اتریوم به کمترین میزان ۶ ماه اخیر خود رسید

کارمزد تراکنش‌های اتر در شبکه اتریوم به میانگین ۱۰.۲۶ دلار به ازای هر تراکنش رسیده است. این مقدار پایین‌ترین میزان در طی ۶ ماه اخیر است و نسبت به تاریخ ۱۰ ژانویه (۲۰ دی) کاهشی ۸۰٪ را تجربه کرده است. در همین حال تراکنش‌های مربوط به لایه ۲ اتریوم نیز در هفته گذشته کاهشی محسوس را پشت سر گذاشته است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشینز بیت کوین، دیروز میانگین کارمزد جابجایی ETH در شبکه اتریوم به میزان ۰.۰۰۳۹ ETH معادل ۱۰.۲۶ دلار رسید. آخرین باری که این مقدار در سطوح فعلی قرار داشت، مربوط به ماه آگوست (مرداد) گذشته می‌شود. همچنین در تاریخ ۱۰ ژانویه (۲۰ دی) میانگین کارمزد تراکنش‌های اتر حدود ۵۲ دلار به ازای هر تراکنش بود که اکنون ۸۰٪ پایین‌تر از این سطح قرار داریم.

نمودار میانگین کارمزد تراکنش‌های اتر در شبکه اتریوم

همچنین میانه هزینه گس شبکه اتریوم نیز به ۰.۰۰۱۷ ETH معادل ۴.۵۵ دلار رسیده است. این میزان در ۱۰ ژانویه برابر ۲۹ دلار بود که ۸۴.۳۱٪ کاهش را تجربه کرده است.

نمودار میانه هزینه گس شبکه اتریوم

اما راه حل‌های لایه دوم شبکه اتریوم نیز در هفته گذشته کاهشی چشمگیر داشته‌اند. اکنون کمترین کارمزد تراکنش شبکه اتریوم با ۰.۱۳ دلار به ازای هر تراکنش انتقالی به لوپرینگ مربوط می‌شود. در مورد سواپ توسط این راهکار، این میزان به ۰.۶۶ دلار می‌رسد. جدول کارمزد راهکارهای لایه دوم اتریوم در شکل زیر قابل مشاهده است.

جدول کارمزدهای راهکارهای لایه ۲ اتریوم

برای کسب اطلاعات بیشتر، مقاله «در زمانی که گس اتریوم ارزان است، این ۵ کار را انجام دهید» را مطالعه کنید.

نظر شما !!