کاسرنیو 0-1 رئال: برد اقتصادی مقابل تیم دسته چهارمی

به گزارش “ورزش سه”، در شبی که کارلو آنچلوتی تیمش را با 9 تغییر نسبت به دیدار قبلی مقابل وایادولید به زمین فرستاد، رئال با تک گل رودریگو موفق شد حریف کم نام و نشانش را شکست بدهد و راهی مرحله بعد شود.

تیم میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 9 بود که مرسیانو پشت محوطه جریمه رئال صاحب موقعیت شد اما ضربه او بعد از برخورد به خوسه سبایوس از بالای دروازه لونین به بیرون رفت.
پس از سپری شدن دقایق ابتدایی، رئالی‌ها ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه 14 بود که سبایوس بعد از عبور از مرسیانو، صاحب موقعیت شوتزنی شد اما ضربه او دقیقا به جایی رفت که ایوان مورنو، دروازه‌بان کاسرنیو، حضور داشت.
در ادامه بار دیگر بازیکنان میزبان بهتر ظاهر شدند و در دقیقه 32 بود که ضربه پای چپ مانچون می‌توانست به گل کاسرنیو تبدیل شود اما واکنش خوب لونین، دروازه رئال را نجات داد.
در دقایق پایانی نیمه اول هر دو تیم حملات خطرناکی روی دروازه هم داشتند و در دقایق 38 و 40 دو موقعیت خوب ایجاد شد اما هیچ یکی از آنها تبدیل به گل نشد و نیمه اول با تساوی 0-0 به پایان رسید.  
 نیمه دوم را رئالی ها بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی بازیکنان این تیم بیشتر صاحب توپ و میدان بودند اما نتوانستند از موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد کنند.
در دقیقه 60 بود که آسنسیو بعد از یک حرکت در عرض، با شوتی دیدنی می توانست گل اول بازی را به ثمر برساند اما توپ دقیقا به جایی رفت که مورنو حضور داشت.
دو دقیقه بعد مانچون بار دیگر شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد اما ضربه او بعد از برخورد به واران به بیرون رفت.
حملات دو تیم ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 69، سرانجام  این رئال بود که به گل رسید. روی پاس سبایوس بود که رودریگو راهی دروازه حریف شد و بعد از فریب دادن آگوادو، با ضربه ای دیدنی کار را تمام کرد.
بازیکنان میزبان که همه چیز را از دست رفته می‌دیدند، در دقایق پایانی پیش کشیدند ما نتوانستند موقعیت ویژه ای روی دروازه رئال ایجاد کنند و در نهایت بازی با همان یک گل به سود شاگردان آنچلوتی به پایان رسید.
 

نظر شما !!