کاشت مو SUT

کاشت مو SUT، بهترین روش کاشت مو طبیعی

امروزه تعداد کلینیک کاشت مو در سطح کشور بسیار زیاد شده و هر یک از متدهای خاصی استفاده می‌کنند، اما کلینیکی برتر محسوب می‌شود که متدهای درمانی ارائه شده در آن رضایت افراد زیادی را به همراه داشته است. یک کلینیک کاشت مو خوب می‌تواند حتی مسن‌ترین افراد را به روزهای جوانی و سرزندگی بازگرداند. باور ندارید؟ ادامه‌ی این مطلب را با دقت مطالعه کنید.

یکی از جدیدترین روش‌های درمان طاسی ،کاشت مو SUT نام دارد، که برای درمان طاسی‌های ناشی از وراثت، مشکلات تغذیه‌ای، اختلال هورمون‌ها و… مؤثر خواهد بود. در این روش مدرن با استفاده از دستگاه‌های اتوماتیک فولیکول مو را برداشته و در جای مناسب کاشت خواهند کرد. این نوع کاشت مو دارای مزیت‌های فوق‌العاده‌ای است که موجب می‌شود پزشکان و بیماران ،کاشت مو SUTترجیح دهند، برخی از مهم‌ترین این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. با استفاده از این روش موها بسیار پرپشت و با تراکم بالا رشد خواهند کرد، در حالی که در روش کاشت دستی ممکن است فاصله‌ی بین موها زیاد باشد. کاشت مو SUT موجب می‌شود که موها با ریشه و ساقه‌ی قوی و بسیار خوش حالت رشد کند، به همین جهت حتی افراد با سن بالا هم می‌توانند حس روزگار جوانی خویش را دوباره تجربه کنند.
  2. پس از انجام کاشت مو به روش SUT دوران نقاهت سختی وجود نخواهد داشت و عوارضی همچون زخم، رشد گوشت اضافه، اسکار و… به وجود نمی‌آید.
  3. این روش مدرن بسیار سریع بوده و حتی در مدت یک جلسه حدوداً هشت ساعته قابل انجام است، بنابراین وقت زیادی صرف نخواهد شد. لازم به ذکر است که SUT نیازی به بیهوشی کامل نیز ندارد؛ چرا که دردی برای فرد به وجود نخواهد آمد.
  4. برای کاشت مو با روش SUT نیازی به کوتاهی مو یا تراشیدن مو وجود ندارد چرا که فرآیند کاشت به صورت لیزری و اتوماتیک انجام خواهد شد. فولیکول‌های مو اتوماتیک وار برداشته شده و جای نشانه گذاری شده کاشته می‌شوند.

 

سه مورد فوق به اندازه‌ی کافی قاطع و محکم محسوب می‌شود که متخصصان روش SUT را از دیگر روش‌های کاشت مو برتر بدانند. برای انجام این روش می‌بایست کلینیکی را پیدا کنید که دستگاه‌های تمام اتوماتیک لیزری کاشت مو را در اختیار داشته باشد تا برای اجرای فرآیند کاشت مو از آن استفاده کنند. افزون بر این کلینیک می‌بایست متشکل از متخصصین پوست و مو باشد که توانایی انجام کاشت مو را داشته باشند.

آشنایی با انواع کاشت مو به روش SUT

شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید کاشت مو با روش SUT هم انواع مختلفی دارد که در کل جهان طرفداران بسیار زیادی دارد. عموم افرادی که از این روش استفاده کرده‌اند هیچ‌گونه عوارضی را مشاهده نکرده و به راحتی به نتیجه‌ی دلخواه دست یافته‌اند. متخصصین حوزه پوست مو انواع این نوع درمان طاسی سر را به سه دسته تقسیم کرده‌اند که عبارت است از:

  • کاشت مو SUT: این روش که همان روش معمولی SUT بوده و با دستگاه‌های تمام اتوماتیک فولیکول‌های مو برداشته شده و در قسمت سر کاشته می‌شوند. این نوع از رشو‌های اولیه اگر چه سرعت بالایی دارد، اما ممکن است دو جلسه به طول بیانجامد.
  • کاشت مو میکرو SUT: اگر به دنبال روشی سریع‌تر برای کاشت هستید کاشت مو میکرو SUT بهترین انتخاب خواهد بود، زیرا در این روش سرعت عمل متخصص بالاتر بوده و در مدتی حدود 8 ساعته کار به اتمام می‌رسد. لازم به ذکر است که استفاده از این روش برای آن دسته از افراد که تنها در ناحیه شقیقه و هیرلاین دچار ریزش مو هستند هم مناسب می‌باشد.
  • کاشت مو Super SUT: در این روش کاشت به صورت میلیمتری انجام شده و هیچ‌گونه درد و خونریزی به وجود نخواهد آمد، به همین جهت روش سوپر اس یو تی( SUPER SUT ) طرفداران بسیار زیادی دارد.

روش‌های معرفی شده نه تنها در ایران که در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد، به همین جهت به راحتی می‌توانید به استفاده از این روش اطمینان کنید. حال سؤال اصلی این است که آیا کلینیک کاشت مو در ایران هست که از این متد مدرن استفاده کند؟

بدون جراحی ، بدون کوتاهی ، بدون هیچ درد و خونریزی و با کمترین هزینه در کلینیک کاشت مو VIP مو بکارید!

 

یکی از بهترین کلینک‌های کاشت مو در ایران  کلینیک کاشت مو VIP  است که با جدیدترین متد اروپایی از جمله SUT خدمات کاشت مو را ارائه می‌کند. این مجموعه که دارای تمامی دستگاه‌های مدرن دنیا می‌باشد، بهترین انتخاب برای دریافت یک نتیجه‌ی مثبت است؛ چرا که متشکل از افراد متخصص و تیم پزشکی حاذق در زمینه کاشت مو می‌باشد.

پس از ویزیت و با بررسی میزان طاسی تراکم مورد نیاز و نوع روش کاشت مو و سایر عوامل ،هزینه کاشت مو تعیین خواهد شد،.در کلینیک کاشت مو VIP کاشت مو بدون جراحی و کوتاهی مو ،در یک جلسه انجام میشود و نتایج کاشت مو را میتوانید بعد از شش ماه ببینید، کاشت مو با موی زنده قابل رشد انجام میشود و بعد از مدت مشخصی میتوانید به راحتی به موهایتان حالت دهید یا آنرا اصلاح کنید.

برای دریافت نوبت اسکن رایگان با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

تلفن: 02144158011

واتس آپ: 09120998715

سایت: VIPKASHT.CO

“این مطلب تبلیغاتی است”

انتهای پیام/

نظر شما !!