کالابریا: ژکو گنده‌تر از من است، چه کار می‌کردم!

به گزارش “ورزش سه”، کالابریا تلاش کرد از باخت میلان به اینتر، چند نکته مثبت دربیاورد و همچنین گل اول بازی که توسط ادین ژکو به ثمر رسید را شرح دهد. مهاجم بوسنیایی روی گل اول توانست نبرد فیزیکی با کالابریا را ببرد و توپ را از جلوی او به سمت دروازه شلیک کند.

این گل که در دقیقه هشتم بازی به ثمر رسید، عملا کار اینتر را در ادامه راه راحت‌تر کرد. البته نراتزوری دست روی دست نگذاشت و چند دقیقه بعد توسط مخیتاریان گل دوم را به ثمر رساند.

حالا میلان امیدوار است برای بازی برگشت بتواند از رافائل لیائو استفاده کند تا شاید از پس جبران باخت دو بر صفر بربیاید. فعلا که اینتر بخت اصلی پیروزی در این نبرد و صعود به فینال برشمرده می‌شود.

کالابریا در مصاحبه با اسکای اسپورتس ایتالیا ابتدا درباره باخت تیمش حرف زد: «تا حالا چند بار این اتفاق افتاده که خط حمله این تیم ما را به دردسر انداخته. جلوی ما فرصت‌های زیادی خلق می‌کنند و در خیلی از حرکات به آنها می‌بازیم…»

مدافع میلان درباره گل اول اینتر که توسط ژکو زده شد و خودش مقصر به ثمر رسیدن آن بود، گفت: «قشنگ معلوم است که او بزرگتر از من است، کار زیادی از دستم برنمی‌آمد. باید بهتر شویم چون این اواخر جلوی آنها همه‌اش به دردسر می‌افتیم.»

اما میلان در بازی برگشت باید چه کار کند تا بتواند به فینال برسد؟ کالابریا گفت: «باید جلوی دروازه بهتر ضربه بزنیم، چون فرصت گلزنی داشتیم. اگر یک گل بزنی، جریان بازی عوض می‌شود. فرصت هنوز از دستمان خارج نشده، تمام تلاش‌مان را در بازی برگشت خواهیم کرد، تا اینجا هم تمام تلاش‌مان را کرده‌ایم. آنها قوی هستند و بازیکنان بزرگی روی نیمکت دارند، ولی ما باید در زدن ضربه آخر بهتر باشیم.»

نظر شما !!