کامرانی‌فر: امیدواریم تا فرصت هست مشکل حق پخش را حل کنیم

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حسن کامرانی‌فر اظهار داشت: برای بازگشت میزبانی از بازی‌های تیم ملی مشکلات فراوانی وجود داشت که هم نیاز بود در بعد سخت‌افزاری برخی امکانات فراهم شود یا بهبود یابد و هم در حوزه بین‌الملل با موارد متعدد و گوناگونی روبه‌رو بودیم که بایستی رایزنی‌های رسمی و غیررسمی متعددی انجام پذیرد. در این مسیر فدراسیون فوتبال با تلاش‌ها و پیگیری‌ها و رایزنی‌های شخص عزیزی خادم و با انجام کار تخصصی سعی کرد موانع را یکی یکی برطرف کند تا شرایط برای بازگشت میزبانی به تهران فراهم شود.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال ادامه داد: در واقع آنچه برای ما اهمیت داشت این بود که این خواسته به حق مردم که تیم ملی بازی‌های خانگی خود را در ورزشگاه آزادی میزبانی کند، تحقق یابد. برای همین به تعامل با دستگاه‌های گوناگون داخلی و خارجی پرداختیم و پس از آسیب‌شناسی موارد درخواستی، به حل و فصل آنها پرداختیم. در شرایط همه‌گیری ویروس کووید-19 هستیم و علاوه بر این معضل جهانی، موارد سخت‌افزاری متفاوتی باید در مجموعه ورزشگاه آزادی تهران اصلاح می‌شد. ورود، اسکان و زمین تمرینی تیم های حریف از دیگر موضوع هایی بود که باید به بهترین شکل ممکن مدیریت شود و البته بحث گمرک و ورود تجهیزات مورد نظر و موارد دیگر نیز با تعامل بین دستگاهی حل شده است. در حال حاضر نیز در پی حل موضوع پخش تلویزیونی بازی‌های تیم ملی هستیم و معتقدم تکرار تجربه آنچه پشت سر گذاشتیم، می‌تواند وفاق را به جامعه برگرداند.

کامرانی فر ادامه داد: تعامل بسیار خوب و سازنده‌ای با سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی داریم و ضمن تشکر از مدیران ارشد این مجموعه، امیدوارم تا فرصت هست، بتوانیم این موضوع را نیز حل و فصل کنیم. در صورت رفع موانع پیش رو در روزهای آینده، مفصل در این خصوص صحبت خواهیم کرد.

 تیم ملی فوتبال کشورمان یازدهم شهریور ماه در چارچوب دور نهایی انتخابی رقابت‌های مقدماتی جام جهانی باید در برابر سوریه صف‌آرایی کند.

 

انتهای پیام/ 

نظر شما !!