کامسوبا با خوشحالی رفت؛ / جدایی قطعی اولین خارجی تیم فوتبال سپاهان (عکس)

به گزارش “ورزش‌سه”، کامسوبا یکی از خریدهای مورایس برای تقویت سپاهان در فصل جاری لیگ برتر بود، که این مربی پرتغالی و همینطور اهالی فوتبال با توجه به عملکرد خوبی که این بازیکن ریزنقش و تکنیکی طی سال‌های اخیر از خود به جا گذاشته بود و روند رو به رشدی که طی کرده بود، امیدوار بودند، یکی از خریدهای اثربخش تیم باشد، اما شرایط آنطور که این بازیکن و سپاهانی‌ها می‌خواستند، پیش نرفت و درنهایت چند هفته مانده به پایان فصل جدایی او از اردوی طلایی پوشان اصفهانی قطعی شد.

مورایس و دستیارانش به ویژه در هفته‌های ابتدایی لیگ بیست و دوم حساب ویژه‌ای روی کامسوبا باز کرده بودند و نمایش این بازیکن 25 ساله هم خوب بود، اما رفته رفته قدرت بالای فیزیکی فوتبال ایران بر تکنیک و قدرت پا به توپ بودن بازیکن استرالیایی-بوروندی سپاهان چربید و او رفته رفته از ترکیب تیم خارج شد.
 

پست خداحافظی کامسوبا با هواداران سپاهان.

با شروع نیم فصل دوم و به ویژه در هفته‌های اخیر دیگر خبری از کامسوبا در ترکیب تیم نبود و این بازیکن سرانجام برای ادامه مسیر حرفه‌ای حتی تا پایان فصل هم منتظر نماند و از سپاهان جدا شد تا شانسش را برای موفقیت در جایی دیگر دنبال کند.

مانوئل فرناندز، نیلسون جونیور و ایگور کاتاتائو سه بازیکن خارجی دیگر هستند، که به نظر می‌رسد از میان این سه بازیکن هم با انجام سه بازی باقی مانده فصل، حداکثر یک بازیکن فصل اینده هم با سپاهان باشد.

الویس کامسوبا که سهمیه آسیایی تیم فوتبال سپاهان بود، در پست خداحافظی خود با ابراز خشنودی از حضور تقریبا یکساله در ایران یاد کرده و با خاطره خوش به بوروندی بازگشته است.

آخرین بازی کامسوبا برای سپاهان در دیدار برگشت برابر هوادار در ورزشگاه نقش جهان بود.
نظر شما !!