کاهش امید زوریا برای صعود به لیگ اروپا با شکستی سنگین/ صیادمنش و زاهدی به میدان رفتند

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، در چارچوب دور رفت مرحله پلی‌آف لیگ اروپا، زوریا لوهانسک پنجشنبه شب به مصاف راپید وین رفت و با نتیجه 3 بر صفر شکست خورد.

تاکسیارچیس فونتاس در دقیقه 29، اِرکان کارا در دقیقه 78 و مارکو گرول در دقیقه 86 برای راپید گلزنی کردند تا امید زوریا برای راهیابی به لیگ اروپا بسیار کاهش یابد.

اللهیار صیادمنش مهاجم ایرانی زوریا لوهانسک از ابتدا به میدان رفت و در دقیقه 84 جای خود را به رایموند اووسو داد. شهاب زاهدی هم در دقیقه 64 به جای آرتم گروموف وارد زمین شد، اما این دو نتوانستند مانع شکست تیم خود شوند.

نتایج سایر دیدارهای رفت دور پلی‌آف لیگ اروپا به این شرح است:

اومونیا نیکوزیا 4 – رویال آنتورپ 2
راندرز FC یک – گالاتاسرای یک
اسلاویا پراگ 2 – لژیا ورشو 2
مورا یک – اشتورم‌گراتس 3
فنرباغچه یک – HJK صفر
المپیاکوس 3 – اسلوان براتیسلاو صفر
گلاسکو رنجرز یک – آلاشکِرت صفر

دیدارهای برگشت این مرحله روز چهارم شهریور برگزار خواهد شد و تیم‌های پیروز در مجموع دو بازی رفت و برگشت، به مرحله گروهی لیگ اروپا صعود می‌کنند.

انتهای پیام/

نظر شما !!