کاپیتان استقلال، آماده تاریخ‌سازی دوباره (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، دروازه سیدحسین حسینی در بازی با ملوان خیلی تهدید نشد، به خصوص که ملوان آمده بود تا با ارائه بازی دفاعی و ضد حمله به گل برسد و بعد از 10 نفره شدن هم نتوانست همین تاکتیک را هم در زمین پیاده کند. با این حال ملوان در جریان بازی یک بار روی شوت از راه دور دروازه تیم سیدحسین حسینی را نشانه گرفت که واکنش خوب این دروازه‌بان موجب شد دروازه استقلال بسته بماند و با پیروزی دو بر صفر راهی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی شود.

سیدحسین که فصل گذشته بعد از 9 سال به همراه استقلال قهرمان لیگ برتر شد و چند ماه پیش قهرمانی به همراه استقلال در سوپر جام را جشن گرفت، به خوبی می‌داند در کارنامه افتخارات او در استقلال باز هم جای جام قهرمانی خالی است و می‌تواند با نمایش خوب در چارچوب دروازه دوباره جام قهرمانی لیگ برتر را لمس کند. نه فقط در استقلال بلکه در همه تیم‌های مدعی نقش دروازه‌بان در قهرمانی بی‌بدیل و بی‌مثال است. استقلال این روزها در خط حمله به یک تیم خوب تبدیل شده و معدل گل زده این تیم در هر بازی از عدد 2 هم فراتر رفته است و در ادامه و در بازی‌های حساس اگر سیدحسین حسینی موفق به سیو توپ‌های حساس و خطرناک شود، استقلال می‌تواند امیدوارانه رقابت با تیم‌های مدعی را برای تکرار قهرمانی در لیگ برتر ادامه دهد و حتی در جام حذفی هم در اندیشه قهرمانی باشد. این افتخارات به سیدحسین کمک خواهد کرد جایگاهش در ترکیب تیم ملی را هم حفظ کند.

سیدحسین در سوپر جام و در مصاف با نساجی پیش از اینکه استقلال با ضربه سر تماشایی امیر ارسلان مطهری به گل برسد، موقعیت تک به تک را از کریم اسلامی گرفت تا استقلال در بازی بماند و در نهایت قهرمان شود. استقلال به تکرار این نمایش‌ها از سوی سیدحسین حسینی در مسیر تکرار قهرمانی در لیگ برتر نیازمند است.

نظر شما !!