کاپیتان سپاهان بدون استراحت در تمرینات تیم یونانی/ حساب ویژه آ.ا.ک روی حاج صفی برای لیگ کنفرانس

به گزارش “فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین”، به نظر می رسد کار پیوستن احسان حاج صفی به آ.ا.ک آتن یونان تمام شده است و این بازیکن بلافاصله پس از پایان رقابت های لیگ برتر و بازی برابر استقلال، راهی یونان خواهد شد تا با ثبت قرارداد رسمی با این باشگاه، در تمرینات آ.ا.ک حضور پیدا کند.

وب سایت sdna امروز و در خبری که منتشر کرد، روی حضور کاپیتان سپاهان در یونان تأکید کرد. این وب سایت نوشت: حاج صفی بدون مرخصی به یونان می آید و بلافاصله وارد تمرینات می شود. انتظار می رود این بازیکن پس از 30 جولای در یونان حاضر شده و بلافاصله به تمرینات آ.ا.ک بپیوندد.

این وب سایت در ادامه نوشت: این مهره کلیدی و باتجربه در آخرین مسابقه لیگ ایران در تاریخ 30 جولای برای سپاهان بازی خواهد کرد و انتظار می رود که چند ساعت بعد سوار هواپیما شده و به یونان بیاید و بلافاصله در دسترس ولادان میلوژوویچ سرمربی آ.ا.ک قرار بگیرد.

در پایان نیز آمده است: حاج صفی برای استراحت مرخصی نمی گیرد و بلافاصله به تمرینات اضافه می شود تا به سرعت و به خوبی برای شروع یک فصل جدید در تیمی جدید آماده شود.

بنا بر گزارش Livesport، چنانچه آ.ا.ک آتن موفق شود در مرحله انتخابی لیگ کنفرانس اروپا از سد نماینده بوسنی عبور کند، این باشگاه یونانی و ولادان میلوژویچ برای دور بعدی این رقابت ها، بر روی حاج صفی حساب ویژه ای باز کرده اند.

 

نظر شما !!